ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Terlikowski odnosi się do słów Przybysz o aborcji: "Co pomyślą jej dzieci..."

Terlikowski odnosi się do słów Przybysz o aborcji: "Co pomyślą jej dzieci..."

23.10.2016, godz. 13:25
Tomasz Terlikowski
foto: EAST NEWS

Słowa Natalii Przybysz o tym, że poddała się aborcji wywołały burzę. Na piosenkarkę wylało się dużo hejtu, choć też wiele kobiet wyraziło podziw za jej odważne wyzwanie. Skomentować tej sytuacji nie omieszkał publicysta Tomasz Terlikowski, który na swoim Twitterze w kilku wpisach ocenił słowa piosenkarki. Jak łatwo się domyślić, nie były one dla niej pozytywne...

Bohaterka piosenki Natalii Przybysz (która, jak przyznała jest autobiograficzna) zdecydowała się na usunięcie ciąży, bo "nie chciała teraz niczego zmieniać, zaczynać od początku". Jak przyznała: - Razem z partnerem nie chcą szukać większego mieszkania teraz. 60 metrów kwadratowych ze wszystkimi książkami i zabawkami dzieci jest trochę ciasne, ale jest OK.

Jak napisał na swoim TT Terlikowski: Obrońcy życia powinni być wdzięczni Natalii Przybysz. Piosenkarka ujawniła, że w ogromnej większości przypadków wynikają one jedynie z wygody (...) Każda kobieta jest z tym sama. To złe uczucie. Więc ja chcę to teraz powiedzieć na głos" - oznajmia Przybysz. To pokazuje, że syndrom jest (...) Co pomyślą dzieci Natalii Przybysz, gdy dowiedzą się, że ich brat/siostra zginęli, bo rodzice mieli za mało miejsca w domu?

 

 

Zobacz także: Natalia Przybysz WYZNAJE: "Usunęłam ciążę na Słowacji. W Polsce proponowano mi..."

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: