ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy The Voice of Poland. Kukulska czeka na nową gwiazdę

The Voice of Poland. Kukulska czeka na nową gwiazdę

05.09.2016, godz. 02:00
Czeka na nową gwiazdę
foto:

Jurorzy programu TVP 2 "The Voice of Poland" znów szukają nowych talentów. W tym roku o losie amatorów śpiewania po raz pierwszy zadecyduje Natalia Kukulska (40 l.). - Czekam, aż będzie ktoś, na czyim punkcie zwariuję - mówi słynna artystka.

Za nami pierwszy odcinek 7. edycji "The Voice of Poland", podczas którego odbyły się tak zwane przesłuchania w ciemno. Widzowie poznali kilkunastu utalentowanych miłośników śpiewu, marzących o zawojowaniu polskiego rynku muzycznego. Przed nimi jednak nie lada wyzwanie, bo okazuje się, że nowa jurorka, Natalia Kukulska, ma duże oczekiwania i niełatwo skraść jej serce.

- Mam nadzieję, że usłyszę kogoś, kto śpiewa własnym głosem. Teraz mamy takie czasy, że jak króluje jakaś wokalistka albo wokalista, to wszyscy śpiewają jak ten ktoś. Kiedyś wszyscy byli Amy Winehouse, potem Adele i tak dalej. A ja czekam, aż będzie ktoś, na czyim punkcie zwariuję i nie będę go mogła z nikim tak do końca porównać. Czyli szukam oryginalności. I osobowości, którą słychać już w samym głosie, zanim się tę osobę zobaczy - mówi Natalia.

Cały wywiad z Natalią 9 września w "Super Express tv".

Zobacz: The Voice of Poland 2016: już po pierwszym odcinku edycji! [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: