ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy "The Voice of Poland" już na żywo!

"The Voice of Poland" już na żywo!

04.11.2016, godz. 02:00
Voice już na żywo!
Voice już na żywo! foto: materiał prasowy

No i stało się! "The Voice of Poland" wchodzi w kolejną fazę zmagań - przed nami już tylko odcinki na żywo. Gościem specjalnym pierwszego odcinka live będzie Anne Marie (25 l.) - brytyjska piosenkarka i autorka tekstów. Zaśpiewa swój przebój "Alarm", która ma już prawie 17 milionów wyświetleń na YouTubie i podbija polskie listy przebojów.

Za nami już 14 odcinków, kilkadziesiąt przesłuchanych osób, wiele wzruszeń i dramatycznych chwil. Teraz 16 najlepszych osób po raz pierwszy zmierzy się z emocjami związanymi z odcinkami live.

Występ Anne Marie to niejedyna niespodzianka, która na nas czeka. Widzowie mogą liczyć na drugi występ specjalny. Na scenę "The Voice of Poland" powróci Damian Ukeje - zwycięzca pierwszej edycji programu.

Do duetu Tomasz Kammel (45 l.) i Maciej Musiał (21 l.), który towarzyszył kandydatom do zwycięstwa i ich rodzinom, dołączy teraz Barbara Kurdej-Szatan (31 l.). Znana blond piękność z pewnością ożywi kulisy. Pierwsze zmagania na żywo już 5 listopada, o godz. 20.05 na antenie TVP 2.

Zobacz: Psychofanka grozi żonie Roberta Janowskiego: "Zabiję ją, zlikwiduję, obleję kwasem"

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: