ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Tom Hiddleston chwali się nowym kostiumem. Tak będzie wyglądał Loki w filmie "Thor: Ragnarok"

Tom Hiddleston chwali się nowym kostiumem. Tak będzie wyglądał Loki w filmie "Thor: Ragnarok"

02.09.2016, godz. 13:39

Tom Hiddleston gra w serii filmów o Thorze negatywną postać. Mimo to, zdobył rzesze fanów na całym świecie. Chociaż nie ma gigantycznych muskułów jak wcielający się w boga piorunów Chris Hemsworth, zupełnie jak odgrywany przez niego Loki, swoim urokiem potrafi oczarować każdego. Zobacz jak będzie wyglądał nowy kostium Lokiego!

Właśnie trwają zdjęcia do trzeciej części przygód komiksowego bohatera rodem z nordyckiej mitologii. Chodzi oczywiście o Thora. Wcielający się w Lokiego, nemezis głównego bohater, Tom Hiddleston pochwalił się w Internecie fotką z planu zdjęciowego. Możemy na niej zobaczyć, jak brat Thora będzie prezentował się w najnowszym filmie.

Zmiany są kosmetyczne. Nadal w kostiumie dominuje jadowita zieleń, co jest odniesieniem do klasycznego stroju Lokiego z komiksów. Są również skórzane elementy chroniące ciało boga oszustwa, które pełnią również funkcję ozdobną. Wcześniej w sieci pojawiły się inne zdjęcia, przedstawiające Thora i Odyna. Niestety włodarze Marvel Studios usunęli je. Mamy nadzieję, że to zdjęcie tak szybko nie zniknie.

Jak podoba się Wam nowy kostium Lokiego?

Zobacz: Zobacz, co Thor robi w życiu codziennym! Śmieszny paradokument od Marvela!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: