ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tom Hiddleston chwali się zdjęciem z planu filmu Thor: Ragnarok!

Tom Hiddleston chwali się zdjęciem z planu filmu Thor: Ragnarok!

10.08.2016, godz. 12:53
Tom Hiddlestone nowym Agentem 007?! Jeszcze nie zagrał Bonda, a już uwodzi gwiazdy
Tom Hiddlestone foto: AP

Tom Hiddleston wrzucił na Instagram fotkę z planu zdjęciowego do najnowszej części przygód Thora. Zobacz jak prezentuje się Loki w filmie "Thor: Ragnarok"!

Chociaż Tom Hiddleston gra w filmach o Thorze negatywną postać, jego kreacja zaskarbiła sobie rzeszę fanów. Lokiego, w którego wciela się aktor, głównie ubóstwiają panie, które czekają na film "Thor: Ragnarok" równie niecierpliwie, co panowie. Tom Hiddleston doskonale o tym wie, dlatego też zamieścił na Instagramie zdjęcie z planu filmowego.

He's back!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tom Hiddleston (@twhiddleston) 9 Sie, 2016 o 6:19 PDT

Widzimy na nim jak aktor w charakteryzacji Lokiego zawadiacko mruga okiem i pokazuje gest "różków", ten sam przez który Michał Szpak był niedawno posądzany o satanizm. Skąd ta złowieszczość? W końcu Loki w świecie Marvel Comics to negatywna postać. Zresztą to, co zrobił w filmie "Thor: Mroczny świat" doskonale to pokazuje. - On wrócił! - podpisał fotkę gwiazdor.

Żeby zobaczyć Lokiego w pełnej krasie, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Premiera filmu "Thor: Ragnarok", planowana jest na listopad 2017 roku.

Zobacz: Thor: Ragnarok. Nowe plotki na temat fabuły filmu!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: