ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tom Hiddleston stracił pracę przez ROMANS!

Tom Hiddleston stracił pracę przez ROMANS!

02.08.2016, godz. 11:06
Tom Hiddlestone nowym Agentem 007?! Jeszcze nie zagrał Bonda, a już uwodzi gwiazdy
Tom Hiddlestone foto: AP

Tom Hiddleston mógł zostać modelem w domu mody Armani. Jednak przez romans z Taylor Swift musi pożegnać się z posadą!

Włoski dom mody miał zatrudnić Toma Hiddlestona do reklamy bielizny. Miał on zastąpić Calvina Harrisa, byłego już chłopaka Taylor Swift. Jednak poprzez romans z wokalistką Tom stracił tę posadę! Okazało się, że Armani nie chce tego typu sensacji i boi się, że zatrudnienie Hiddlestona mogłoby zaszkodzić wizerunkowi firmy. Zdaniem domu mody relacja Hiddlestona z Taylor Swift jest "zawstydzająca". Następca Calvina Harrisa w roli modela bielizny nadal jest poszukiwany. Ciekawe, czy Hiddleston straci więcej kontraktów przez romans z gwiazdą? Wydawałoby się, że jego kariera może tylko zyskać na romansie z najpopularniejszą gwiazdą ostatnich sezonów.

- To by wywołało ogromny szum medialny, a Armani to klasa. Żeby marka była dobrze kojarzona, woli zaangażować do kampanii raczej jakąś wschodzącą gwiazdę sportu. - donosi Mirror.co.uk komentując rozstanie Armaniego z Hiddlestonem.

To jednak nie pierwszy negatywny skutek romansu ze Swift. Na konwent kultury popularnej Comic-Con przyszedł sam, gdyż - jak go poinformowano - jego dziewczyna nie była tam mile widziana.

Zobacz: Dykiel: Jestem sexy bo ćwiczę

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: