ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tomasz Karolak nie chce Muchy! [ZDJĘCIA]

Tomasz Karolak nie chce Muchy! [ZDJĘCIA]

29.09.2016, godz. 02:00
TOMASZ KAROLAK
TOMASZ KAROLAK foto:

Anna Mucha (36 l.) miała być gwiazdą spektaklu "Pikantni". Niestety warszawski teatr Capitol ze względu na odważne i pełne erotyzmu sceny zrzucił go z afisza. Sztuką zainteresował się natomiast Tomasz Karolak (45 l.). Chciałby ją wystawić w swoim Teatrze Imka. Jest jednak jedno "ale". Rola Muchy. - To amatorka! - mówi "Super Expressowi" Karolak. - Jestem 26 lat w zawodzie - broni się Mucha.

Choć na dużym ekranie zadebiutowała, mając zaledwie 10 lat, i to od razu w filmie Andrzeja Wajdy (90 l.), Anna Mucha do dziś musi tłumaczyć się z braku wykształcenia aktorskiego. Wytykają jej to nie tylko widzowie, ale też koledzy z branży.

Gdy warszawski Teatr Capitol odwołał premierę spektaklu "Pikantni" z udziałem Ani Muchy, Basi Kurdej-Szatan (31 l.) i Mikołaja Roznerskiego (33 l.), Karolak dostał propozycję wystawienia sztuki w swoim teatrze Imka. W rozmowie z nami stwierdził, że ma wątpliwości.

- Ja wiem, że Ania Mucha jest amatorką - wypalił Karolak.

A ona oburza się, gdy słyszy o sobie takie słowa. Na czacie internetowym z fanami broniła się, jak mogła.

- 26 lat w zawodzie, bogata filmografia, także u najlepszych polskich reżyserów, blisko 400 zagranych spektakli i szkoła w Nowym Jorku, czy jak idziesz po bułkę, to pytasz o wykształcenie "rzemieślnika"? - oburzyła się Ania.

Na szczęście jej rola nie skazuje spektaklu na porażkę w oczach Karolaka. Cała nadzieja w Mikołaju Roznerskim, którego talent, w przeciwieństwie do umiejętności Ani, zachwyca Tomka.

- W wakacje kręciłem film, w którym grał Roznerski. Mam takie wrażenie, że jest to bardzo sensowny aktor. Ten Roznerski zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - chwali go Karolak.

ZOBACZ: Renata Kaczoruk złamała umowę z uczestnikami Azja Express. Rozenek jest na nią wściekła

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: