ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tomasz Karolak przeszedł operację. Co było przyczyną złego stanu zdrowia aktora?

Tomasz Karolak przeszedł operację. Co było przyczyną złego stanu zdrowia aktora?

20.04.2017, godz. 14:39
Tomasz Karolak
foto: © AKPA

Wiadomo, co było przyczyną złego samopoczucia Tomasza Karolaka! W święta wielkanocne aktor przeszedł operację w wadowickim szpitalu.

Dla Tomasza Karolaka to były bardzo bolesne święta. Wszystko wskazuje na to, że aktor dostał bolesnego ataku wyrostka. Historia zakończyła się w szpitalu na stole operacyjnym. O operacji aktora serialu Rodzinka.pl doniósł portal Wadowice24.pl. Zabieg wykonał ordynator oddziału chirurgii ogólnej dr n. med. Zygmunt Łabudziński - jeden z najbardziej znanych chirurgów w regionie. Na szczęście operacja przeszła bez komplikacji i aktor pomału dochodzi do siebie.

Atak wyrostka - to przez to Karolak trafił na stół operacyjny?

Takąwersję wydarzeń podejrzewano od samego początku. Hipotezę tę potwierdził znajomy aktora z Teatru Imka.

- Tak, Tomek trafił do szpitala, ale czuje się dobrze. Konieczny był zabieg chirurgiczny, który w żadnym stopniu nie zagrażał jego życiu. Chodziło o wyrostek i nie była to poważna operacja, o której wszyscy piszą. Tomek wciąż przebywa w szpitalu i dochodzi do siebie. Sprawa została niepotrzebnie nagłośniona przez media plotkarskie - powiedział w rozmowie z Onetem pracownik Teatru Imka, którego dyrektorem artystycznym jest Tomasz Karolak.

ZOBACZ: Tomasz Karolak w szpitalu! Musiał przejść OPERACJĘ. Nowe fakty

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: