ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tomasz Oświeciński pokazał swój dom! Jak mieszka gwiazdor "Pitbulla"?

Tomasz Oświeciński pokazał swój dom! Jak mieszka gwiazdor "Pitbulla"?

18.11.2016, godz. 12:34
Mieszkanie Tomasza Oświecińskiego
foto: YouTube

Łukasza Jakóbiaka w swoim nowym talk-show "Jak mieszkają gwiazdy", odwiedza z kamerą znane osoby i pokazuje, jak mieszkają. Tym razem pojechał na warszawski Wilanów, żeby zobaczyć królestwo Tomasza Oświecińskiego znanego z filmu "Pitbull".

Pamiętacie talk-show 20m2 Łukasza Jakóbiaka na youtube? Tym razem prowadzący postanowił zmienić jego formułę i z kamerą odwiedza gwiazdy, które sam kiedyś zaprosił. W pierwszym odcinku "Jak mieszkają gwiazdy" zobaczymy dom Tomasza Oświecińskiego znanego m.in. z "Pitbulla" i serialu "M jak miłość". Aktor mieszka na warszawskim Wilanowie. Razem ze swoją córką Mają, która gra w serialu "Na Wspólnej" pokazał swoje mieszkanie.

Po wejściu do środka, widzimy duży zagospodarowany przedpokój z wieloma, sprytnie zamaskowanymi szafami. Salon połączony z kuchnią, dwie łazienki i sypialnia składają się na azyl aktora. W 70-cio metrowym mieszkaniu dominują szarości i biele. Ale całość nieco ożywiają kolorowe dodatki takie jak turkusowe zasłony, zdjęcia czy krzesła w złotym kolorze. W kuchni widzimy fioletowe szafki i wszystkie sprzęty niezbędne każdemu domownikami. Tomasz przyznaje, że na co dzień jest na diecie pudełkowej, więc jego lodówka jest prawie pusta. Wyznaje również, że bardzo dobrze gotuje. Swój talent kulinarny prezentuje w programie Top Chef, gdzie przeszedł do ćwierćfinału. Jego kuchnię chwalą znajomi i córka Maja.

Zobacz jak mieszka Tomasz Oświeciński.

Zobacz: Mads Mikkelsen spotka się w sobotę z polskimi fanami!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: