ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tomasz Oświeciński wystąpi w teatrze!

Tomasz Oświeciński wystąpi w teatrze!

20.07.2016, godz. 10:15

Tomek Oświeciński do tej pory nie był zbytnio kojarzony. Wszystko zmieniło się, gdy wystąpił w show TVN Agent Gwiazdy. Jego notowania skoczyły w górę i niebawem zobaczymy go w programie Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Zedebiutuje też na deskach teatru!

Tomka Oświecińskiego na pewno kojarzą wszyscy fani programu Agent Gwiazdy. Zanim wystąpił w hicie TVN, grał w serialu "M jak miłość". Tomek jest aktorem - amatorem. Często występuje w rolach drugoplanowych, lub jako epizodysta. Jego ostatnie role kinowe, to Marcin Opałka"Strachu" w "Pitbullu. Niebezpiecznych związkach" i Roki w "7 rzeczach, których nie wiecie o facetach". Niebawem zadebiutuje na scenie jednego z warszawskich teatrów.

- Mój debiut na deskach Teatru. Nie mogę się doczekać!!! - napisał celebryta na swoim Facebooku. Oświeciński zagra w przedstawieniu "19 minut" w teatrze Druga Strefa. Premiera będzie miała miejsce 19 października o godzinie 19:19. Reżyserem spektaklu jest Sylwester Biraga. Oświeciński wystąpi obok takich aktorów jak: Halina Chrobak, Józef Mika, Katarzyna Kula, Kamil Holden Kryszak, Julia Tabor, Sylwester Biraga, Maciej Miszczak.

Wybierzecie się na debiut Tomka?

Zobacz: Tomek Oświeciński NAGO! Sprawdź czy ma się czym pochwalić! [+18]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: