ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Tomasz Stockinger ma romans z młodszą koleżanką z "Klanu"!

Tomasz Stockinger ma romans z młodszą koleżanką z "Klanu"!

20.08.2016, godz. 07:00
Tomasz Stockinger i Anna Powierza
Tomasz Stockinger i Anna Powierza foto:

A jednak to miłość! Anna Powierza (38 l.) i Tomasz Stockinger (61 l.), którzy jeszcze do niedawna na planie serialu "Klan" mijali się szerokim łukiem, mają romans. Wszystko zaczęło się od wspólnego wyjazdu do Juraty. I to nie jest scenariusz filmowy, to prawdziwe życie!

Dzieli ich różnica 23 lat, łączy - bagaż życiowych doświadczeń. Oboje rozstali się jakiś czas temu ze swoimi partnerami i cierpieli z samotności. - Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby mnie jakaś miłość zaskoczyła! - mówił niedawno Stockinger. Długo nie musiał czekać.

Aktora zauroczyła jego koleżanka z "Klanu" Anna Powierza. Para zbliżyła się do siebie podczas wspólnego służbowego wyjazdu do Juraty w lipcu. Ona była tam w roli modelki, on prowadził obchody 85-lecia miejscowości. Wspólne wypady po pracy nad morze uświadomiły im, jak wiele ich łączy. Nie spodziewali się tego, bo w końcu nigdy za sobą nie przepadali.

- Nie jest tajemnicą, że Anna i Tomasz przez lata nie byli w najlepszych stosunkach. Faktem jest, że zarówno jedno, jak i drugie ma jakiś bagaż życiowych doświadczeń prywatnych, co spowodowało, że na pewno w pewien sposób zbliżyli się do siebie i te relacje są zdecydowanie cieplejsze, niż były kiedykolwiek. Kiedyś na planie mówili sobie "dzień dobry" i mijali się szerokim łukiem, a teraz tak nie jest - mówi "Super Expressowi" menedżerka aktorki Anna Szymczak i dodaje tajemniczo: - Wiem, że oboje się lubią, ale czy to jest romans, czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Być może to początek czegoś poważniejszego.

Jedno jest pewne. Z takiego obrotu sprawy na pewno jest zadowolony syn aktora Robert Stockinger (27 l.). - Wierzę, że ojciec znajdzie miłość! Bardzo mu kibicuję. Tata jest bardzo skupiony na sobie, na dobrej formie, dużo ćwiczy, dużo trenuje. Bardzo zdrowo się prowadzi, tak że... spokojnie, prędzej czy później na pewno kogoś znajdzie. Oby był szczęśliwy! - powiedział nam przed wakacjami Stockinger junior.

Zobacz: Anna Powierza i Tomasz Stockinger spotykają się! Mają romans?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: