ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Top Model 6, odc. 4: Z programu odpadł Kamil!

Top Model 6, odc. 4: Z programu odpadł Kamil!

27.09.2016, godz. 23:10
Top Model 6
foto: Facebook

W 4. odcinku Top Model 6 uczestnicy zmierzyli się z pokazem mody, oraz sesją zdjęciową w cyrkowej scenerii. Najlepiej z zadaniem poradzili sobie Ewa i Patryk. Tyle szczęścia nie miał Kamil, który opuścił program. Czy zgadzacie się z decyzją jurorów?

Za nami 4. odcinek Top Model 6. Dziś uczestnicy przeszli metamorfozy. Łukasz Urbański, który na co dzień współpracuje z gwiazdami, zajął się fryzurami modelek i modelów. Okazało się jednak, że nie wszyscy byli zadowoleni z nowego wyglądu. W 4. odcinku show uczestnicy zmierzyli się z dwoma trudnymi zadaniami. Najpierw na końskim padoku zaprezentowali kolekcję Łukasza Jemioła. Zdaniem projektanta najlepsza była Ewa. Wygraną zapewniła sobie miejsce w domu modeli.

Następnie uczestnicy stanęli oko w oko ze światowej klasy fotografem Robertem Wolańskim. Tym razem pozowali w cyrkowej scenerii. Płonące obręcze i pochodnie, szarfy, trapezy to tylko niektóre elementy, które wykorzystali do zrobienia zdjęć. Według Wolańskiego i jurorów najlepiej wypadł Patryk. Najgorzej z tym zadaniem poradził sobie Kamil. To on odpadł z programu.

Zobacz: Roast Szpaka. "Zapraszam, a kto nie chce niech spie*dala!"

Kamila już nie zobaczymy! Good luck ☺❤ #topmodel #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 27 Wrz, 2016 o 1:28 PDT

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: