ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Top Model 6, odc. 5. Z programu odpadła Zuza

Top Model 6, odc. 5. Z programu odpadła Zuza

04.10.2016, godz. 23:00
Top Model 6
foto: Instagram

W 5. odcinku Top Model 6 uczestnicy zmierzyli się z rozbieraną sesją zdjęciową. Najlepiej z tym zadaniem poradził sobie Adam, który swoim zdjęciem zachwycił jurorów. Tyle samo szczęścia nie miała Zuza. To ona opuściła program.

W 5. odcinku Top Model 6 na uczestników czekało wiele wyzwań. Najpierw cała trzynastka pojechała na plan serialu "Druga szansa", gdzie miała odegrać scenki aktorskie. Na planie spotkali Małgorzatę Kożuchowską i resztę ekipy, którzy życzyli im powodzenia. Najlepiej z zadaniem poradził sobie Adam, który razem z Kamilą odegrał scenkę romansu w windzie. Jego starania zostały docenione przez jurorów.

Kolejne zadanie wcale nie wyglądało na łatwiejsze - naga sesja zdjęciowa. Z poprzednich edycji wiemy, że rozbierane zdjęcia zawsze sprawiały uczestnikom najwięcej trudności. Tym razem nasza trzynastka miała do dyspozycji rekwizyty, które musiała wyłowić z basenu. Tym którym się to nie udało pozowali w kostiumach kąpielowych. Z zadaniem znowu najlepiej poradził sobie Adam. Chłopak bez żadnego skrępowania pozował przed obiektywem. Jurorzy byli zachwyceni jego twarzą i spojrzeniem. Z całą pewnością można stwierdzić, że ten odcinek należał do niego.

Dzisiaj najlepszy #topmodelpolska #topmodel #fashion #polskichlopak #bjj #mma #fighter

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 4 Paź, 2016 o 1:32 PDT

Niestety tyle samo szczęścia nie miała Zuza. Zdaniem Kasi Sokołowskiej, Joanny Krupy, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego - najsłabsze zdjęcie należało do Zuzy. To ona opuściła program i wróciła do domu.

Zobacz: Maja Bohosiewicz "wypisała się z Czarnego protestu"! "Wciskają ludziom ciemnotę"

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: