ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Top Model 6, odcinek 1: Wicemistrzyni świata chce zostać modelką

Top Model 6, odcinek 1: Wicemistrzyni świata chce zostać modelką

06.09.2016, godz. 23:03
Top Model
foto: Facebook

Za nami 1. odcinek Top model 6. Podczas castingów pojawiło się wielu pięknych uczestników, którzy swoją przyszłość wiążą z modelingiem. Wśród nich jest Zuzanna Matysiak wicemistrzyni świata w kajakarstwie. Czy jako modelka zajdzie równie daleko?

Za nami 1. odcinek Top Model 6. W nowym sezonie na castingach pojawiły się tysiące pięknych dziewczyn i chłopaków, którzy chcą spróbować swoich sił w modelingu. Ich talent oceni jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Za kulisami tradycyjnie wspierać ich będzie Michał Piróg, który przygotowuje uczestników do wyjścia na wybieg. Czy znawcy piękna wybiorą prawdziwe perły?

Z pewnością jedną z nich jest dziewiętnastoletnia Zuzanna Matysiak z Mrągowa. Dziewczyna ma 185 centymetrów wzrostu, czym zwróciła uwagę Michała Piróga. Okazuje się, że poza zamiłowaniem do modelingu Zuzanna uprawia kajakarstwo. Jest wicemistrzynią świata w tej dyscyplinie. Czy równie daleko zajdzie w programie?

Swoją osobowością i urodą wzbudziła zachwyt jurorów. Mimo szerokich ramion, na co zwrócił uwagę Marcin Tyszka, dziewczyna przeszła dalej. A tak głosowali jurorzy:

Kasia: Jestem absolutnie za.
Marcin: Tak, tak, tak.
Dawid: Tak.
Joanna: Jesteś w programie, przechodzisz dalej.

Zobacz: Michał Szpak reklamuje lakiery do paznokci

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: