ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Top Model 6, odcinek 10. Michał Piróg wykorzystał swój głos i uratował Ewę!

Top Model 6, odcinek 10. Michał Piróg wykorzystał swój głos i uratował Ewę!

08.11.2016, godz. 22:59
Top Model 6
foto: Instagram

10. odcinek Top Model 6 za nami. A w nim Michał Piróg wykorzystał swój głos i uratował Ewę, która razem z Mateuszem odpadła z programu. Dzięki prowadzącemu, dziewczyna wróciła do show i wraz z pozostałą szóstką uczestników pojedzie na Fashion Week do Madrytu.

Za nami 10. odcinek Top Model 6. A w nim uczestnicy zmierzyli się z kolejnymi wyzwaniami. Wzięli udział w pokazie Mariusza Przybylskiego i pozowali do sesji zdjęciowych. Tym razem za obiektywem stanął wymagający Marcin Tyszka. Atmosfera była dość napięta, bo dla najlepszej szóstki czekała nagroda - udział w Fashion Week w Madrycie. Wszyscy poza Darią znakomicie wypadki na zdjęciach. A Patryk zachwycił samego projektanta, który zaproponował mu udział w swoim pokazie promującym jego najnowszą kolekcję.

Po obradach jurorów Joanna Krupa pożegnała Ewę i Mateusza, którzy odpadli z programu. Jednak za kulisami decydujący głos należał do Michała Piróga. Otóż prowadzący może raz podczas trwania całego programu kogoś uratować. Piróg wykorzystał swój głos dzisiaj i to dzięki niemu Ewa wróciła do programu. Wraz z pozostała szóstką: Danielem, Adamem, Adą, Natalią, Patrykiem i Darią pojedzie do Madrytu. Czy wykorzysta szanse, którą dał jej Michał, przekonamy się w kolejnych odcinkach show.

❤ ☺ #topmodel #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 8 Lis, 2016 o 1:36 PST

Zobacz: Idol 2017: Ewa Farna jurorką! "Nie będę za dużo słodzić!"

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: