ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Top Model 6, odcinek 2: Transseksualna modelka walczy o marzenia

Top Model 6, odcinek 2: Transseksualna modelka walczy o marzenia

13.09.2016, godz. 23:07
Top Model, Kamila Warzecha
foto: Facebook

W 2. odcinku Top Model 6 jurorzy wyłonili pięćdziesięcioro najładniejszych uczestników, którzy dostali się do programu. Wśród nich jest również Kamila Warzecha transseksualna uczestniczka, która marzy o karierze modelki. Czy wzorem Lauren Foster, uda jej się odnieść sukces w świecie modelingu?

Za nami 2. odcinek Top Model 6. Podczas castingów w Trójmieście jurorzy poznali mnóstwo pięknych chłopców i dziewcząt, którzy swoją przyszłość chcieliby związać z modelingiem. Jednak nie wszyscy mieli tyle szczęścia, by dostać się do programu. Wśród osób, które przyszły na casting pojawiła się także Kamila Warzecha. Na pierwszy rzut oka, uczestniczka nie wyróżniała się niczym szczególnym.

Dopiero podczas rozmowy okazało się, że Kamila jest osobą transseksualną, czyli urodziła się chłopcem. Uczestniczka wspomina, że od najmłodszych lat lubiła bawić się lalkami i chodzić w sukienkach. W jej decyzji o zmianie płci wspierała ją mama. Przyznała, że dopiero za około dwa lata będzie mogła starać się o sądową zmianę płci. Obecnie jej dokumenty wystawione są na Kamila Warzechę.

Na prośbę jurorów Kamila założyła sukienkę. Marcin Tyszka zastanawiał się, jak najlepiej ją ocenić, czy jako mężczyznę, czy jako kobietę. Myślał również, czy Kamila poradzi sobie podczas sesji rozbieranych i zadań na świeżym powietrzu. Jego wątpliwości rozwiała Joanna Krupa i ochoczo powitała uczestniczkę w programie. - Jesteś dla mnie wyjątkowa, przechodzisz dalej, zdecydowała Krupa!

Zobacz: Magda z Warsaw Shore o swojej CIĘŻKIEJ pracy: "My zapie*dalamy!"

Po castingu w Trójmieście jurorzy wybrali pięćdziesięcioro uczestników, którzy powalczą o zwycięstwo 6. edycji Top Model. Czy Kamila wzorem Lauren Foster, która obecnie jest jedną z najbardziej znanych transseksualnych modelek na świecie, zrobi karierę w modelingu?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: