ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Top Model 6, odcinek 7. Z programu odpadli Ola i Sasza

Top Model 6, odcinek 7. Z programu odpadli Ola i Sasza

18.10.2016, godz. 23:01
Top Model 6
foto: Instagram

Pierwszy profesjonalny casting, sesja w duetach, rywalizacja i wybuch namiętności. To wszystko czekało na uczestników w 7. odcinku Top Model 6. Nietypowo dziś z programu odpadły dwie osoby - Sasza i Ola. Zobacz, co skłoniło jurorów do takiej decyzji.

Za nami 7. odcinek Top Model 6. W dzisiejszym odcinku uczestnicy wzięli udział w profesjonalnym castingu. Wszyscy bardzo się starali, by jak najlepiej poradzić sobie z tym zadaniem. Postawa Saszy, który nie przyniósł ze sobą portfolio i zachował się lekceważąco w stosunku do jurorek została ukarana. W efekcie chłopak opuścił program.

Good luck Sasza! #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 18 Paź, 2016 o 1:26 PDT

Kolejne zadanie było równie wymagające. Na poligonie wojskowym uczestnicy pozowali w parach do sesji zdjęciowej. Adam i Daniel, którzy bardzo ze sobą rywalizują, tym razem zakopali topór wojenny i swoim zdjęciem zachwycili wszystkich jurorów. Jednak najlepiej z zadaniem poradzili sobie Ewa i Mateusz, którzy na potrzeby sesji zaczęli się całować. Po namiętnym pocałunku Ewa wyznała, że Mateusz bardzo jej się podoba. Chłopak z kolei jeszcze nigdy się nie zakochał i czeka na miłość swojego życia. Czyżby miedzy nimi rodziło się uczucie?

Najsłabiej z zadaniem poradziła sobie Ola, która pozowała sama. Tym samym opuściła program. Michał Piróg nie skorzystał ze swojego przywileju i nie dał jej drugiej szansy. Zgadzacie się z werdyktem jurorów?

Dziękujemy, że z nami byłaś❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 18 Paź, 2016 o 1:28 PDT

Zobacz: Filip Chajzer rozmawia z pijaną imprezowiczką! Nagranie jest hitem sieci!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: