ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Top Model 6, odcinek 8. Patryk faworytem szóstej edycji?

Top Model 6, odcinek 8. Patryk faworytem szóstej edycji?

25.10.2016, godz. 23:11
Top Model 6
foto: Facebook

Za nami 8. odcinek Top Model 6, a w nim uczestnicy pozowali do zdjęć z dziećmi, które wzięły udział w programie MasterChef Junior. Najlepiej z tym zadaniem poradził sobie Patryk. Zdaniem jurorów to właśnie do niego należało najlepsze zdjęcie. Jak myślicie, czy chłopak ma szansę wygrać program?

Za nami 8. odcinek Top Model 6, w którym uczestnicy musieli zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami. Jak w każdym odcinku nie zabrakło sesji zdjęciowej, w której tym razem partnerowały im dzieci z MasterChefa Junior. Młodzi kucharze świetnie bawili się w domu modeli i od razu złapali z nimi dobry kontakt. Z tym zadaniem najlepiej poradził sobie Patryk. To właśnie do niego należało najlepsze zdjęcie.

To już kolejna sesja zdjęciowa, w której Patryk pokonał pozostałych uczestników programu. Przypomnijmy, że chłopak zgłosił się na casting, by zrealizować własne marzenia o byciu modelem, ale także pokazać wszystkim, że ciężką pracą można wiele osiągnąć. Kto jak kto, ale on wie co to znaczy, ciężka praca. Już jako nastolatek znalazł zatrudnienie, by pomóc matce utrzymać gromadkę rodzeństwa.

Z odcinka na odcinek jurorzy dostrzegają wielką przemianę, która się w nim dokonuje. Z nieśmiałego i zamkniętego w sobie chłopaka stał się modelem, który genialnie wychodzi na zdjęciach. Fotografowie chwalą pracę z nim i cenią go za skromność, oraz za to, że podczas każdego zadania daje z siebie wszystko. Jak myślicie, czy to właśnie Patryk wygra 6. edycję Top Model?

Zobacz: Renata Kaczoruk reklamuje Playa, a używa Plusa?!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: