ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy TVP zatrzyma Janowskiego [ZDJĘCIA]

TVP zatrzyma Janowskiego [ZDJĘCIA]

19.06.2017, godz. 02:00
TVP zatrzyma Janowskiego
foto:

Telewizja publiczna uspokaja widzów, że Robert Janowski (56 l.) wciąż będzie prowadził program "Jaka to melodia?". Dostał nowe propozycje od władz stacji. - Myślę, że jesteśmy na drodze do porozumienia - skomentował sprawę prezes TVP Jacek Kurski (51 l.).

- Zwróciliśmy się do pana Roberta Janowskiego, żeby dalej prowadził program, w takiej samej formule. Czyli nic z punktu widzenia prowadzącego się nie zmienia. Także dla widzów nic się nie zmienia. Jedyna różnica to dobrze zabezpieczony interes spółki publicznej Telewizja Polska SA - powiedział Kurski.

Program jednak trochę się zmieni. Nieoficjalnie mówi się o tym, że prezenterowi będzie towarzyszyła "młoda wokalistka". Zrezygnowano z pomysłu, by Janowski w programie miał współprowadzącego, bo temu gwiazdor sprzeciwiał się najbardziej.

Omówione zostały również kwestie finansowe. Według nieoficjalnych informacji Janowski, który miał dostawać za udział w programie blisko 40 tys. zł miesięcznie, próbuje wynegocjować dla siebie lepsze warunki.

Klaruje się również przyszłość serialu "Na dobre i na złe". Mimo iż produkcja nie podpisała nowych, dwuletnich kontraktów (jak w przypadku innych seriali), hit zostanie na antenie dłużej niż do końca roku. "Serial, który od lat jest sztandarową produkcją >Dwójki< wciąż będzie cieszył widzów Telewizji Polskiej" - napisała w oświadczeniu TVP.

ZOBACZ: Szokujące wyznanie syna Aliny Janowskiej: Mama myśli, że jestem jej mężem

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: