ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Twoja twarz brzmi znajomo 6. Która gwiazda wcieli się w Michała Szpaka?

Twoja twarz brzmi znajomo 6. Która gwiazda wcieli się w Michała Szpaka?

03.09.2016, godz. 17:15
Twoja twarz brzmi znajomo
foto: Polsat

Już dzisiaj, 3 września zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". A w nim nie zabraknie emocji - jedna z uczestniczek wcieli się w Michała Szpaka i zaśpiewa jego wielki przebój "Color Of Your Life".

Już dzisiaj 1. odcinek 6. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". A w nim jak zawsze pełno emocji, niesamowitych metamorfoz i wspaniałych występów. W pierwszym odcinku po wakacjach, jedna z uczestniczek wcieli się w Michała Szpaka i zaśpiewa jego wielki przebój „Color Of Your Life”, z którym gwiazdor wystąpił w finale Eurowizji 2016. Polski piosenkarz doskonale sprawdził się podczas tego konkursu, zajmując 8. miejsce, a utwór ma ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube.

Na piosenkę Michała Szpaka trafi Maria Tyszkiewicz, aktorka Teatru Studio Buffo. Maria ma na swoim koncie między innymi główną rolą w musicalu „Romeo i Julia”. Jak poradzi sobie z utworem Szpaka?

Przypominamy, w programie pojawią się również Mateusz Banasiuk, Joanna Moro, Radosław Pazura, Olga Borys, Michał Rudaś, Olga Szomańska i Kamil Bijoś. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników!

Pierwszy odcinek show “Twoja twarz brzmi znajomo” na antenie Polsatu już w sobotę 3. września o godz. 22:15.

Zobacz: Ślub Szulim i Staraka. Pokochała go z miłości, nie dla pieniędzy

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: