ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Twoja twarz brzmi znajomo. Odcinek 4. Live. Kto wygrał? Bilguun! TTBZ s1 e4

Twoja twarz brzmi znajomo. Odcinek 4. Live. Kto wygrał? Bilguun! TTBZ s1 e4

31.03.2014, godz. 06:52
Katarzyna Skrzynecka TTBZ 4
Katarzyna Skrzynecka TTBZ 4 foto: Polsat

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kto wygrał odcinek czwarty, znów pełen znanych nazwisk? Amy Winehouse, Mick Jagger w świetnych kreacjach polskich gwiazd. Znakomita muzyka, śpiew i charakteryzacja. Polsat robi znakomity show i - jak widać po wynikach oglądalności, przyciąga kolejnych widzów w sobotnie wieczory.

"Gdzie ci mężczyżni" pytał dziś Bilguun Ariunbaatar głosem Danuty Rinn ze sceny show Polsatu Twoja Twarz brzmi znajomo. Taka przypadła mu rola. Jeszcze jedna rzecz - charakteryzacja, świetna w tym programie, w jego przypadku osiągnęła mistrzostwo. Ubrany w długą sukienkę w kwietne wzory, Bilguun oszczędnie dozował elementy choreografii. Kto pamięta Danutę Rinn pewnie może potwierdzić, że poruszała się tak samo.

GŁOSUJ: Kto jest najlepszy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Paweł Tucholski za to wyraźnie się w tym odcinku rozruszał. Miał dobrą po temu okazję, bo śpiewał kawałek Lou Bega "Mambo No. 5". Tańczył świetnie, ale ile to od niego wymagało energii, okazało się niezadługo, bo wyraźnie zaczął tracić oddech. A niektórzy nie mogli uwierzyć, że w programie śpiewa się na żywo! Poświęcenie Pawła Tucholskiego sięgało tak daleko, że był gotowy coś sobie wstrzykiwać w gardło. Katarzyna Kwiatkowska z jury była zachwycona, choć nie uszło jej uwagi, ze Tucholski wyglądał na nieco przestraszonego.

pawe-tucholski-ttbz-4
Paweł Tucholski TTBZ 4 foto: Polsat

Paulla była nie tyle przestraszona, tylko zła, że przyszło jej śpiewać piosenkę Anny Jantar. - To nie jest mój rejestr, to nie jest piosenka pisana dla mnie, ja dobrze się czuję, gdy mogę śpiewać na pełnym powerze - zastrzegała przed wykonaniem "Nic nie może wiecznie trwać". No i rzeczywiście, nie wyszło szczególnie porażająco. Choć włąściwie... Z tej pieśni trudno było wykrzesać coś więcej niż zrobiła to w oryginale Anna Jantar. Swoją drogą, archiwalne zdjęcia pokazały jak bardzo naturalnie wyglądały kiedyś gwiazdy polskiej estrady.

Mariusz Totoszko, zwyciezca poprzedniego odcinka (rzucił wszystkich na kolana rolą Marylin Mansona) tym razem odegrał wokalistę wartego (jeśli mierzyć pieniądzem) miliard dolarów - Micka Jaggera. To było coś! Mariuszowi niemal idealnie udało się odegrać sceniczną trzęsawkę wokalisty The Rolling Stones w utworze "(I Can't Get No) Satisfaction". Czy śpiewał równie dobrze? Dopiero kiedy skończył show (czyli po czasie) zaczęliśmy się nad tym zastanawiać.  - Pięknie! - stwierdziła Małgorzata Walewska.

78
Artur Chamski w roli Justina Timberlake foto: Polsat

Agnieszka Włodarczyk! Jak to dobrze, ze w poprzednim odcinku wylosowała rolę Amy Winehouse w piosence "Rehab". - Tak ją uwielbiam i tak ją szanuję, że aż się boję - mowiła Agnieszka Włodarczyk. A jednak pokazała klasę! Zarówno wokalnie jak aktorsko poradziła sobie świetnie. - Chciałam postawić jej pomnik, a nie pokazać parodię - zapewniała Włodarczyk.

Irek Dudek jako Shakin Dudi. Pamiętacie? Oj, było to mnóstwo lat temu, w latach 80. minionego wieku, gdy śpiewał piosenkę "Au sza la la la". W czwartym odcinku Twoja twarz brzmi znajomo naśladowała go Julia Pietrucha. Rozwibrowany głos, roztańczone nogi, czarny garniturek, białe skarpety i łysa głowa! Dała ekstra show! - Pięknie podpatrzone - mówił Paweł Królikowski, cały obsypany confetti, rozrzuconym przez Pietruchę podczas występu.

WYBIERZ: Najlepszy polski serial to...

- Wstawaj, na leżąco Timberlejka nie zrobimy - mówił choreograf podczas prób do wykończonego Artura Chamskiego. Chamski bardzo się przejmował, bo i rola przypadła mu nielekka. Miał się stać idolem milionowej publiczności, autorem piosenek dla największych gwiazd - Justinem Timberlake. Zaśpiewał. - To był show rodem z Los Angeles - zachwycała się Katarzyna Kwiatkowska. - To jest talent - uznała Małgorzata Walewska. - W dzisiejszych telewizjach tak rzadko można zobaczyć tak dobrze zrobioną rzecz. DJ Adamus także był zachwycony.

<script type="text/javascript">// <![CDATA[
(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
// ]]></script>
<div class="fb-post">
<div class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/photo.php?v=427090730760609">Post</a> użytkownika <a href="https://www.facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo">Twoja twarz brzmi znajomo</a>.</div>
</div>
<script type="text/javascript">// <![CDATA[(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));// ]]></script><div class="fb-post"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/photo.php?v=427090730760609">Post</a> użytkownika <a href="https://www.facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo">Twoja twarz brzmi znajomo</a>.</div></div>

Katarzyna Skrzynecka - jak mówi Maciej Dowbor - to stachanowiec, który każdego dnia daje tysiąc procent normy. Tak też było i tym razem. W roli Madonny w piosence "Like A Virgin" Skrzynecka wypadła przekonywająco. Wokal Madonny to nie było zresztą ogromne wyzwanie, bardzo dobra charakteryzacja również pomogła. Ale... Czuło się jednak, że ta wspaniała suknia nie opina dzikiego ciała Ciccione. Jury zachwycone.

Przyszedł pod koniec czas na oceny jury i samych artystów. Czek na 10 tys. zł na cel charytatywny wygrał Ariunbataar (39 punktów) przed Agnieszką Włodarczyk 30 punktów). Dalej uplasowali się: Artur Chamski (24), Mariusz Totoszko (22), Paweł Tucholski (22), Katarzyna Skrzynecka (21), Julia Pietrucha 17) i Paulla (17)

twoja-twarz-brzmi-znajomo
foto: Facebook
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: