ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Twórcy reklamy wyśmiali Rozenek

Twórcy reklamy wyśmiali Rozenek

18.11.2016, godz. 11:19

Małgorzata Rozenek znów jest popularna. Wszystko dzięki udziałowi w dwóch nowych programach TVN - Projekt Lady i Azja Express. Jednak w świadomości wielu Polaków, wciąż funkcjonuje jako Perfekcyjna Pani Domu. Nic dziwnego, że łudząco podobna do niej postać, została użyta w jednej z reklam.

Chociaż Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpadli z Azji Express, to właśnie o nich najdłużej wszyscy będą pamiętać. Drugiej tak kolorowej pary w programie nie było. Jednak zanim Rozenek ktokolwiek kojarzył z nazwiska, funkcjonowała jako Perfekcyjna Pani Domu. To właśnie dzięki udziałowi w tym programie stała się gwiazdą TVN.

Twórcy reklamy aplikacji mobilnej znanego serwisu nieruchomości postanowili wykorzystać ten popkulturowy motyw, by przyciągnąć nowych klientów. W spocie widzimy animowaną blondynkę, która dokładnie bada okolicę i nowy dom, który planuje kupić. Niczym Małgorzata Rozenek w Perfekcyjnej Pani Domu, wkłada białą rękawiczkę i rozpoczyna skrupulatny test. Na tym jednak nie kończy się podobieństwo. Pod koniec pojawia się bowiem zmodyfikowany cytat z Azji Express. - W tym domu jest tars?  - pyta mąż głównej postaci, ciągnący wózek z meblami. - Nie mów do mnie TARAS! - krzyczy kobieta. Te słowa to parafraza słynnej wypowiedzi Rozenek do Majdana. Pamiętacie?

Podobny zabieg jakiś czas temu, zastosowali twórcy reklamy fimry wędliniarskiej. Jedna z parówek była łudząco podobna do... Joanny Krupy. Nie tylko wyglądała jak ona, ale również mówiła z amerykańskim akcentem, naśladując wypowiedzi z programu Top Model. Widać, że gwiazdy TVN naprawdę kształtują naszą rzeczywistość.

Jak podoba się Wam reklama?

Zobacz: Zwyciężczyni Projektu Lady już zapomniała jak być damą?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: