ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Tygrys podbije Hollywood. Amerykanie robią film o Michalczewskim

Tygrys podbije Hollywood. Amerykanie robią film o Michalczewskim

11.10.2016, godz. 02:00
DARIUSZ MICHALCZEWSKI
DARIUSZ MICHALCZEWSKI foto: EAST NEWS

Dariusz "Tygrys" Michalczewski (48 l.) został doceniony przez światowych twórców kina. Jak dowiedział się "Super Express", powstaje biograficzny film o polskiej legendzie boksu. 23-krotny mistrz świata może być z siebie dumny!

Ma na swoim koncie 48 zwycięstw, w tym 38 przez nokaut i tylko dwie porażki. Dariusz Michalczewski był niepokonanym bokserem przez 12 lat. Może się więc pochwalić najdłuższym posiadaniem pasa mistrza świata World Boxing Organization w historii zawodowego boksu. Nie ma się więc czemu dziwić, że filmowcy postanowili zrobić o nim film! - Właśnie powstaje scenariusz do filmu o mnie. Jego premiera odbędzie się w 2018 r. - pochwalił się w rozmowie "Super Expressowi" Darek. - Będzie to produkcja amerykańsko-polska.

Film będzie przedstawiał całe życie króla ringu. Jego pierwsze walki na amatorskich ringach, pierwsze zwycięstwa w Hamburgu, zdobywanie tytułów mistrza świata, a także porażki. Jak udało nam się dowiedzieć, prace nad filmem ruszyły pełną parą. Twórcy już poszukują aktora, który wcieli się w postać boksera.

- Nie zagram w tym filmie, bo jestem na to za stary. Może w końcowych scenach. Film będzie skrótem mojego sportowego życia - wyjaśnia. W ekranizacji nie zabraknie także fragmentów z życia prywatnego sportowca. Tygrys był trzykrotnie żonaty. Ma trzech synów i córkę.

ZOBACZ: Gwiazdy i dziennikarze o ustawie antyaborcyjnej. Co mówią Wellman i Pazura?!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: