ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy TYLKO U NAS! Doda podbije Hamburg! Znamy szczegóły jej show na międzynarodowej gali

TYLKO U NAS! Doda podbije Hamburg! Znamy szczegóły jej show na międzynarodowej gali

23.08.2016, godz. 09:19
Doda podbije Hamburg
foto: FOTO SE

Doda z rozpędem rusza na podbój świata! Już w sobotę wystąpi na międzynarodowej gali Daf Bama Music Awards w Hamburgu. To dla wokalistki wielka szansa na pokazanie się światu i zaprezentowaniu wielkiego show. Doda oczywiście wykorzysta swoją szansę. Wiemy, co szykuje!

Komisja plebiscytu daf BAMA MUSIC AWARDS - międzynarodowych nagród muzycznych - dostrzegła Dodę i jej twórczość. Teledysk "Nie pytaj mnie" został nominowany w kategorii BEST VIDEO, a sama Doda została zaproszona do występu na gali. Dla Dody to wielkie wydarzenie, do którego przygotowania trwają już od kilku tygodni - znana jest przecież z tego, że na scenie zawsze daje z siebie wszystko, nieważne czy występuje w małej miejscowości w Polsce czy na wielkiej światowej gali.

Jak udało nam się dowiedzieć, Doda zaprezentuje na scenie w Hamburgu zupełnie nowy utwór. Nowy hit zostanie obudowany imponującym show. Na scenę trafi wielkie serce do złudzenia przypominające prawdziwy ludzki organ. Będzie na tyle duże, że Doda będzie mogła na nim siedzieć. Co więcej, wokalistka sama zagra na gitarze. Nie zabraknie też tancerzy, imponującej pirotechniki i ekstrawaganckiego stroju.

Doda pojawi się na międzynarodowym rozdaniu nagród muzycznych nie po raz pierwszy. W 2009 roku nasza wokalistka namieszała na czerwonym dywanie i na scenie podczas rozdania prestiżowych MTV EMA Awards. Odebrała wtedy nagrodę dla najlepszej polskiej wokalistki na oczach m.in. Beyonce i Katy Perry.

ZOBACZ: Doda szuka męża na portalu randkowym!

autor: Adrian Nychnerewicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: