ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Tylko u nas! Maciej Zień o swoich relacjach z Małgorzatą Kożuchowską

Tylko u nas! Maciej Zień o swoich relacjach z Małgorzatą Kożuchowską

05.10.2016, godz. 16:07
Źródło: Paulina Koziejowska

Maciej Zień w ostatnim roku zniknął z życia publicznego. Udało mu się powrócić i to w wielkim stylu. Czy nadal ma kontakt ze swoją przyjaciółką Małgosią Kożuchowską? Projektant odpowiedział nam na to pytanie!

Maciej Zień miał przerwę w swojej karierze. Sporo się zmieniło. Głośna afera o butik na szczęście jest już historią, a projektant wrócił do kraju jako mąż. Między innymi z powodu zawarcia związku małżeńskiego z mężczyzną, głęboko wierząca Małgorzata Kożuchowska miała się odwrócić od swojego przyjaciela. Nie przyszła bowiem na pierwszy po wielu miesiącach pokaz najnowszej kolekcji.

Projektant stworzył szereg limitowanych produktów, które będzie można kupić w sieci sklepów Biedronka. Jak odebrał brak aktorki wśród gości pokazu? - Z Małgosią Kożuchowską mam kontakt cały czas, więc to, co się działo w mediach, to było sztucznie napędzone - powiedział Zień w rozmowie z tv.se.pl. Czemu więc zabrakło kożuchowskiej na imprezie? - Małgosia nie mogła, bo miała dzień zdjęciowy, z tego co mi mówiła - wyznał projektant. Zapewnił przy tym, że plotki o rozpadzie przyjaźni z gwiazdą, są wyssane z palca. Kupicie łazienkowe produkty zaprojektowane przez Zienia?

Zobacz: Czym zajmuje się mąż Macieja Zienia? [WIDEO]

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: