ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy TYLKO U NAS! Steczkowska oczarowała Sopot i Carrerasa! ZDJĘCIA

TYLKO U NAS! Steczkowska oczarowała Sopot i Carrerasa! ZDJĘCIA

02.08.2016, godz. 10:48
Koncert Justyny Steczkowskiej i Jose Carrerasa w Operze Leśnej
foto: materiał prasowy

Koncert Justyny Steczkowskiej ze światowej sławy tenorem Jose Carrerasem w Operze Leśnej w Sopocie przyciągnął prawdziwe tłumy. Gwiazdy podziwiało aż 4 tysiące osób, a koncert zakończył się owacjami na stojąco. Justyna zachwyciła nie tylko głosem, ale też pięcioma pięknymi kreacjami!

Ten koncert był dla Justyny Steczkowskiej wielkim przeżyciem. Przygotowywała się do niego bardzo długo. Po tym jak w grudniu, artystka pędząc z koncertu na koncert, nie zdążyła na występ z Jose Carrerasem, postanowiła wynagrodzić to wszystkim fanom swoim i tenora. W niedzielę w Sopocie dali koncert, który publiczność zapamięta na długo.

Artyści zaprezentowali swoje solowe utwory, a w pewnej części koncertu wykonali aż sześć duetów. Wykonali między innymi "Amigos Para Siempre" i "Je te veux".

Jose Carreras nie mógł przestać chwalić Justyny. Powiedział na scenie, że jest zaszczycony występem z taką artystką. Zauważył, że niezwykle rozwinęła się wokalnie od ostatniego ich spotkania na scenie w roku 2010 . Artyście szalenie podobała się kompozycja Justyny "Sanktuarium" w wersji orkiestrowej. Justyna napisała ten utwór dla swoich rodziców.

Na scenie Steczkowska zaprezentowała się aż w pięciu kreacjach! Trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę olśniewająco (jak zawsze zresztą)!

ZOBACZ: Festiwal Gwiazd Międzyzdroje 2016: Steczkowska zachwyciła swoją kreacją!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: