ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tylko u nas! Zobacz jak mieszka jedna z żon Wiśniewskiego!

Tylko u nas! Zobacz jak mieszka jedna z żon Wiśniewskiego!

02.08.2016, godz. 11:38
Źródło: Adrian Nychnerewicz

Zastanawiacie się, jak mieszkają gwiazdy? Magda Femme, była żona Michała Wiśniewskiego, pokazała nam swoje mieszkanie. A właściwie - dom z własnym studio nagraniowym!

Magda Femme zaprosiła Superexpress.tv do siebie do domu na poranną kawę. Opowiedziała jak  mieszka, co robi w wolnym czasie i zdradziła, że może pracować w domu. - Tak, to bardzo wygodne, mam własne studio nagraniowe w domu. Na nic nie tracę czasu, mogę stanąć do mikrofonu, zaśpiewać coś, a w międzyczasie ugotować obiad. Najwcześniej nagrania zaczynamy o 13, rano lubię posłuchać świeżym uchem tego, co nagrałam - zdradza. Cieszy się, że nie dojeżdża nigdzie i wszystko może robić w domowym zaciszu.

Magda Femme zdradziła, że rano odwozi córeczkę do szkoły, a potem zabiera się z pracę. Chodzi także na długie spacery, żeby utrzymać kondycję. Magda Femme była pierwszą żoną (w latach 1996–2001) lidera grupy Ich Troje, Michała Wiśniewskiego. W 2008 urodziła córkę Nel. Od 2014 oficjalnie związana z Michałem Zawidzkim, raperem znanym jako „Syn Prezydenta" i to właśnie z nim nagrywa swoje kawałki w domowym studio.

Podoba wam się jej mieszkanie? Z całą pewnością posiadanie własnego studio w domu jest bardzo wygodne.

Zobacz: Dykiel: Jestem sexy bo ćwiczę

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: