ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Tyszkiewicz miała zawał! Trzymamy kciuki za wielką damę polskiego kina

Tyszkiewicz miała zawał! Trzymamy kciuki za wielką damę polskiego kina

01.06.2017, godz. 18:03
Beata Tyszkiewicz
foto: © AKPA

Wielka dama polskiego kina Beata Tyszkiewicz (79 l.) przeszła w tym tygodniu zawał serca. Jak dowiedział się „Super Express”, aktorka z bólami w klatce piersiowej trafiła do jednego z warszawskich szpitali. Jest już po operacji i najprawdopodobniej wkrótce opuści placówkę. Przy ukochanej mamie czuwa jej córka Karolina (50 l.). To ona zawiozła ją do szpitala..

Jeszcze kilka dni temu nic nie zapowiadało tak dramatycznych wydarzeń. Beata Tyszkiewicz w rozmowie z nami wspominała swojego przyjaciela Zbigniewa Wodeckiego (†67 l.). Była pełna smutku, gdyż łączyła ją z nim długoletnia współpraca na planie „Tańca z gwiazdami”. Aktorka nie pojawiła się jednak na pogrzebie. Dziś już wiemy, że w tym czasie przebywała w szpitalu. Kilka dni temu Tyszkiewicz przeszła zawał serca, po którym konieczny był zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. Na szczęście obyło się bez komplikacji. W szpitalu jednak nie chcą udzielać żadnych informacji na ten temat. – Nie zostaliśmy upoważnieni do udzielania informacji o stanie zdrowia pacjentki – usłyszeliśmy od personelu szpitala. W zamian za to udało się nam otrzymac krótką wiadomość od samej aktorki.

- Wszystko jak najlepiej. Po weekendzie w domu. Serdeczności - przesłała nam krótką wiadomość Pani Beata.

Nie jest tajemnicą, że aktorka prowadzi dość swobodny tryb życia. Jej wielkim nałogiem są papierosy i to one mogły być główną przyczyną tego, co się stało. Kciuki za jej szybki powrót do zdrowia trzyma Krzysztof Ibisz (52 l.), z którym spotyka się na planie „Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars”. – Pani Beato, trzymamy kciuki za Pani szybki powrót do zdrowia. Jest Pani nam potrzebna ze swoją mądrością, humorem i najprawdziwszą KLASĄ. Kochamy Panią! – mówi na naszych łamach. My również dołączamy się do życzeń!

ZOBACZ: Zbigniew Wodecki doznał udaru. Beata Tyszkiewicz: Wierzę, że Zbyszek szybko stanie na nogi!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: