ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ucho prezesa 12 - nowy odcinek z Waszczykowskim i Tuskiem już jest!

Ucho prezesa 12 - nowy odcinek z Waszczykowskim i Tuskiem już jest!

10.04.2017, godz. 08:12
Ucho prezesa 12
foto: Showmax/materiały prasowe

Ucho prezesa 12 - czyli nowy odcinek przygód TEGO prezesa już jest dostępny online. 12 odcinek satyrycznego mini-serialu jak zawsze zadebiutował w serwisie ShowMax.com. Kto tym razem odwiedził gabinet prezesa? Tym razem Kabaret Moralnego Niepokoju postanowił wydrwić Witolda Waszczykowskiego. Co ciekawe w najnowszym odcinku Ucha prezesa pojawia się również Donald Tusk!

Ucho prezesa - 12 odcinek serialu zadebiutował jak zawsze w czwartek w portalu ShowMax.com. Tym razem w gabinecie prezesa pojawił się 'mistrz dyplomacji' - Witold. W Uchu prezesa aluzje do prawdziwych postaci są bardzo czytelne. Stąd też wiadomo, że jest to parodia na Witolda Waszczykowskiego - ministra spraw zagranicznych. Oprócz niego w programie zobaczymy ponętną Małgorzatę, która zasiada w komisji Amber Gold. Kim jest Małgorzata z Ucha prezesa? Oczywiście chodzi o Małgorzatę Wassermann. Co ciekawe na koniec odcinka do tytułowego prezesa z pozdrowieniami z Unii Europejskiej zadzwoni... Donald (Tusk) - w tę rolę ponownie wcielił się Robert Górski.

Ucho prezesa 12 - Witold (Waszczykowski) tłumaczy się z wystąpienia w Brukseli

W 12. odcinku Ucha prezesa satyrycy wyśmiali brak umiejętności dyplomatycznych ministra spraw zagranicznych. Tak jak prawdziwy Witold Waszczykowski słynie z licznych wpadek, tak i serialowy Witold co krok zalicza jakieś faux pas. W serialu zostaje wezwany do prezesa, aby zdać sprawozdanie z wizyty w Brukseli. I choć sam nie jest zadowolony z tego, jak Polacy wypadli na międzynarodowej arenie, to ostatecznie daje przekonać się prezesowi, że tylko Polska ma rację. "Pan wierzy bardziej własnym oczom, czy moim słowom" - dopytuje prezes? Speszony Witold odpowiada "No... pana słowom. Ja słaby wzrok mam".

Ucho prezesa 12 - kim jest Małgorzata?

W nowym odcinku Ucha prezesa do gabinetu zostanie wezwana Małgorzata - ponętna blondynka, stojąca na czele komisji Amber Gold. Wszystkim tym, którzy zastanawiają się, o jaką Małgorzatę chodzi wyjaśniamy, że jest to serialowe wyobrażenie Małgorzaty Wassermann. W pewnym momencie z jej ust pada obietnica postawienia przed komisją Donalda (Tuska).

Ucho prezesa 12 - Donald (Tusk) dzwoni do prezesa

Na koniec 12. odcinka Ucha prezesa czeka nas niemała niespodzianka. Do prezesa dzwoni sam... Donald (Tusk), który ze satysfakcją informuje prezesa o wygranej 27 do 1. Oczywiście jest to nawiązanie do ostatnich wyborów na przewodniczącego Rady Europejskiej.

Ucho prezesa 12 - online, gdzie oglądać?

Gdzie obejrzeć najnowszy odcinek Ucha prezesa? Przypominamy, że premiery nowych odcinków odbywają się w każdy czwartek na płatnym portalu ShowMax.com. Ucho prezesa 12 za darmo na YouTube będzie można obejrzeć dopiero w poniedziałek 10 kwietnia 2017 roku.

ZOBACZ: Ucho Prezesa 6. Jak oglądać nowe odcinki na ShowMax?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: