ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ucho prezesa. Robert Górski jako Jarosław Kaczyński. Zwiastun nowego programu!

Ucho prezesa. Robert Górski jako Jarosław Kaczyński. Zwiastun nowego programu!

03.01.2017, godz. 10:24
Ucho prezesa
foto: PrintScreen YouTube

Ucho prezesa to serial internetowy Kabaretu Moralnego Niepokoju, w którym Robert Górski wciela się w postać Jarosława Kaczyńskiego. Do sieci trafił już zwiastun programu. Czy Robert Górski potrafi naśladować Jarosława Kaczyńskiego? Przekonajcie się sami!

Ucho prezesa to nowy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, który będzie można obejrzeć za darmo w internecie. 2 stycznia 2017 roku na YouTube pojawił się zwiastun serialu, który parodiuje działalność aktualnego rządu. W rolę Jarosława Kaczyńskiego wcielił się Robert Górski, który podczas kadencji rządów Platformy Obywatelskiej wcielał się w postać Donalda Tuska. Ucho Prezesa na YouTube zaliczy swoją premierę w poniedziałek 9 stycznia 2017 roku.

- Przygotowujemy program, który z pewnością zjednoczy Polaków. Nie ma w tym serialu nic zajadłego i chcę nim udowodnić, że można śmiać się z polityków bez złośliwości - mówi dla Niezależna.pl Robert Górski. Dlaczego nowy program Kabaretu Moralnego Niepokoju zatytułowano Ucho prezesa? To proste. Robert Górski wciela się w końcu w rolę Jarosława Kaczyńskiego, czyli "w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć” - brzmi zapowiedź serialu.

W gabinecie prezesa przyjmowani będą m. in. premier, prezes telewizji publicznej czy prezydent. Osią serialu mają być gabinetowe rozmowy. Już zwiastun Ucha prezesa wskazuje na to, że nie zabraknie ostrych przytyków.

- Telewizja nie jest po to, żeby ją oglądać, tylko płacić abonament. Ciemny lud to kupi - mówi m. in. w zwiastunie Robert Górski.

Miniserial będzie można oglądać na Youtube oraz na Facebooku i Twitterze. Pierwszy i drugi odcinek serialu „Ucho prezesa” pojawi się 9 stycznia br.

ZOBACZ: Robert Górski zdradza kulisy odejścia z TVP

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: