ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ucho prezesa - teledysk do piosenki Misia. To będziesz! [WIDEO]

Ucho prezesa - teledysk do piosenki Misia. To będziesz! [WIDEO]

13.07.2017, godz. 13:33
Ucho prezesa - teledysk
foto: PrintScreen YouTube

Twórcy "Ucha prezesa" postanowili przypomnieć o mini-serialu, który zimą 2017 roku podbił serca Polaków. Do sieci trafiła właśnie piosenka "To będziesz" z teledyskiem, w którym zobaczymy zmontowane sceny ze wszystkich odcinków dotychczasowej serii. Do czego nawiązuje nowe nagranie Ucha prezesa?

"Ucho prezesa" z teledyskiem i wakacyjną piosenką "To będziesz" - taką niespodziankę przygotowali w wakacje twórcy popularnego mini-serialu. Utwór jest zmiksowaną wersją wypowiedzi "Misia" z jednego z odcinków. O jakiego Misia chodzi? Piosenka "To będziesz" jest nawiązaniem do afery związanej z wyjściem Bartłomieja Misiewicza do jednego z białostockich klubów, w którym rzecznik MON miał ponieść się zabawie i oferować stanowiska pracy. Twórcy "Ucha prezesa" zachęcają do słuchania piosenki "To będziesz" podczas wakacji. Czy kawałek faktycznie stanie się hitem wakacji?

- Mamy dla Was niespodziankę i najprawdziwszy wakacyjny hit! Piosenka zdradza kulisy polityki oraz... największych marzeń! Niech od dziś rozbrzmiewa w Waszych głowach, sercach, domach, pracach, ogródkach, samochodach, dyskotekach (nie tylko tych w Białymstoku)!

ZOBACZ: Tarantino nagra film o zabójstwie żony Polańskiego

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: