ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Uchodźcy w programie Wojewódzkiego!

Uchodźcy w programie Wojewódzkiego!

04.11.2016, godz. 11:00

Program Kuby Wojewódzkiego cieszy się nieustającym zainteresowaniem widzów. Tym razem Wojewódzki postanowił zaprosić do swojego show mniej znane osoby. Obie gwiazdy łączą dwie rzeczy - są związani z innymi krajami niż Polska i oboje są muzykami. Mowa o Mesajah i Michale Kwiatkowskim.

Kuba Wojewódzki lubi drażnić opinię publiczną. Tym razem zapowiedział gości swojego programu kontrowersyjnym ostatnio słowem. - We wtorek u mnie uchodźcy - napisał pod fotką przedstawiającą Mesajah i Michała Kwiatkowskiego. Mesajah naprawdę nazywa się Manuel Rengifo Diaz. Urodził się we Wrocławiu. Jego ojciec jest jednak Peruwiańczykiem. Pod pseudonimem Mesajah zwojował polski rynek reggae. W 2003 roku razem ze swoim bratem Paxonem stworzyli skład Natural Dread Killaz. W 2008 zaczął solową karierę. 21 października 2016 roku wyszedł 4 solowy album "Powrót do korzeni".

Michał Kwiatkowski to brat Dawida Kwiatkowskiego. Jest piosenkarzem, ale w odróżnieniu od młodszego brata karierę zrobił głównie we Francji. W 2002 roku wyjechał do Paryża na studia. Tam wystąpił we francuskim talent show. U nas stał się popularny dzięki występom w Tańcu z Gwiazdami i programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie zajął 4. miejsce. Niedawno oświadczył się swojemu ukochanemu - Maximowi Assenzie, z którym planuje się pobrać już w przyszłym roku.

Zobacz: Michał Kwiatkowski weźmie ślub z partnerem

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: