ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ukochany Izy Miko się zaćpał! Charlie Denihan znaleziony martwy w Nowym Jorku

Ukochany Izy Miko się zaćpał! Charlie Denihan znaleziony martwy w Nowym Jorku

28.03.2014, godz. 09:31
Ukochany jej się zaćpał
Iza Miko (33 l.) foto:

Po ostatnich nieudanych związkach Iza Miko (33 l.) niewiele mówiła o swoich partnerach. Okazuje się jednak, że była blisko związana z Charliem Denihanem (†28 l.), synem znanego amerykańskiego hotelarza. Niestety, w niedzielę ukochany aktorki, która robi karierę w Hollywood, został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku. Według doniesień amerykańskiej prasy przedawkował narkotyki. Iza jest zdruzgotana. Iza cały czas nie może uwierzyć w to, co się stało.

"Jestem w rozsypce, gdy myślę, jak tańczyliśmy flamenco w Barcelonie w miniony weekend czy gotowaliśmy wegańskie jedzenie w Los Angeles. Odtwarzam ostatni tydzień w kółko" - pisze Iza w Internecie na swoim profilu na Instagramie, na którym zamieściła kilka zdjęć z Denihanem.

Przeczytaj: Iza Miko szuka ratunku u terapeuty

Śmierć Charliego Denihana załamała Izę Miko

Aktorka przez wiele miesięcy próbowała pomóc ukochanemu wyjść z uzależnienia, ale nie udało jej się to. Ma wyrzuty sumienia, że mogła zrobić dla niego więcej. "Jeśli było coś, co mogłam zrobić, żeby zatrzymać cię przed pobytem w Nowym Jorku w niedzielę, proszę, proszę, wybacz mi... Myślałam, że jeśli będę rzucać ci kamizelkę ratunkową, któregoś dnia ją złapiesz" - rozpacza Miko.

Iza jest zdruzgotana. Nie może pozbierać się po śmierci Charliego. "Czy to możliwe, że kocham cię jeszcze bardziej teraz, kiedy odszedłeś?" - płacze aktorka.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: