ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ula Chincz porzuci męża i syna?

Ula Chincz porzuci męża i syna?

24.08.2016, godz. 08:39
Urszula Chincz prowadzącą nowy program Dom marzeń
Dom marzeń program startuje już 25 czerwca foto: © AKPA

Ula Chincz w te wakacje bardzo ciężko pracuje. Nie dość, że prowadzi nowy wakacyjny show TVN Dom marzeń, to jeszcze zastępuje swoich kolegów z redakcji Dzień Dobry TVN jako prowadząca. Dziennikarka już nie może doczekać się upragnionego urlopu. Niestety spędzi go bez męża i syna. Dlaczego?

Życie dziennikarza nie jest łatwe. Wie coś na ten temat Ula Chincz. Dziennikarka dostała w te wakacje własny program, który prowadzi. Dodatkowo podjęła się prowadzenia wakacyjnego wydania Dzień Dobry TVN w zastępstwie za koleżanki z redakcji. Niedawno zrobiła sobie wolne między zdjęciami do Domu marzeń. Jednak to nie był wystarczający urlop.

Jak donosi "Rewia", dziennikarka planuje zagraniczny wypad. Niestety wolne będzie miała dopiero we wrześniu. Z tego powodu wyjedzie do Francji bez syna i męża. 8-letni Ryszard chodzi już do szkoły, więc nie może jechać z mamą. Synkiem zajmie się pod nieobecność Chincz jej mąż Sławomir. - To będą dwa tygodnie samotnych wakacji. Taka nagroda za pracowite lato - mówi dziennikarka. Chincz wybiera się do Lyonu, by poduczyć się francuskiego i lepiej poznać tamtejszą kulturę.

Życzymy udanych wakacji i szczęśliwego powrotu!

Zobacz: Córka Andrzeja Turskiego wspomina słynnego tatę

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: