ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Uleczyła go wiara? Zaskakujące wyznanie gwiazdora "Pitbulla"

Uleczyła go wiara? Zaskakujące wyznanie gwiazdora "Pitbulla"

02.06.2017, godz. 13:52
Sebastian Fabijański
foto: © AKPA

Sebastian Fabijański jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Największą sławę do tej pory przyniosła mu rola Cukra w filmie "Pitbull - Niebezpieczne kobiety". W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" gwiazdor opowiedział o depresji, z której wyszedł dzięki wierze w Boga.

Aktor stroni od mediów i świata show-biznesu. Rzadko udziela wywiadów i mówi o swoim prywatnym życiu. W rozmowie z katolickim tygodnikiem przyznał, że nie zawsze w życiu postępował właściwie. - Szedłem po bandzie z imprezami i alkoholem. Codziennie budziłem się z poczuciem braku sensu. Stałem się człowiekiem wypełnionym bólem i kompletnie pozbawionym wiary – wspominał Sebastian Fabijański.

To nie pierwsze tego typu wyznanie gwiazdora. Wcześniej o swojej duchowości opowiedział w książce Katarzyny Olubińskiej "Bóg w wielkim mieście". Wyznał wtedy, że to wiara pomogła mu uporać się z depresją. - Uklęknąłem przed obrazem Jezusa i zacząłem tak płakać, że nie mogłem się powstrzymać. Łzy leciały same. Poczułem jakąś bliskość, jakby ktoś mnie przytulił i poszło. Prawdziwa wiara daje gigantyczną siłę, większą, niż cokolwiek. Takiej siły nie da ci ani drugi człowiek, ani sukces.

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: