ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Umięśniony Michał Szpak na plaży!

Umięśniony Michał Szpak na plaży!

02.08.2016, godz. 09:25
Michał Szpak osobowością roku
foto: © AKPA

Michał Szpak ma za sobą bardzo intensywny okres. Dużo pracy, trochę stresów, ciągłe występy. Nic dziwnego, że wokalista postanowił trochę odpocząć!

Michał Szpak przypomniał o sobie nie tylko polskim fanom! Po jego występie na Eurowizji zyskał także popularność za granicami Polski, zatem musi dbać o całą rzeszę fanów. Młody gwiazdor po intensywnym okresie pracy i występów postanowił trochę odpocząć. Nie zwalnia jednak tempa i tydzień temu można było z nim porozmawiać na czacie Dzień Dobry TVN. Michał Szpak przypomniał o tym i przy okazji pochwalił się umięśnioną sylwetką. Fani z niecierpliwością czekają na jego kolejny projekt - Rosanne. I oczywiście na koncerty! A tych Michał w wakacje ma z pewnością bardzo dużo!

Gwiazdor wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie znad morza. Widać na nim umięśnioną sylwetkę artysty. Fani od razu zaczęli komentować! Zachwycają się jego stylizacją, umięsnioną sylwetką. Pojawiają się nawet komentarze sugerujące, że nie powinien więcej "pakować". Zgadzacie się z nimi? Szpak wygląda bardzo dobrze, to trzeba przyznać. A zdjęcie zostało zrobione nad polskim morzem. Wybiercie się nad Bałtyk na wakacje? Mało która polska gwiazda spędza wakacje w kraju...

Zobacz: Dykiel: Jestem sexy bo ćwiczę

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: