ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Urbańska zagroziła ROZWODEM? Wszystko z powodu TRESURY Józefowicza?

Urbańska zagroziła ROZWODEM? Wszystko z powodu TRESURY Józefowicza?

13.01.2012, godz. 17:50
Natasza Urbańska
foto: AKPA

Wyczerpana przygotowaniami do spektaklu Polita Natasza Urbańska prosiła męża o parę dni przerwy. Niestety, Józefowicz był nieugięty - im bliżej było do premiery przedstawienia tym bardziej Józefowicz był wymagający. Atmosfera była tak napięta, że Urbańska zagroziła rozwodem!

Nie dziwi nas więc, że atmosfera na planie była dość napięta. "Świat i Ludzie" donosi, że Urbańska była skrajnie wyczerpana, bolał ją żołądek z nerwów,a Józefowicz nie zamierzał odpuścić!

Między małżonkami doszło do kłótni. Natasza zagroziła, że jeśli Józefowicz nie da ekipie chwili wytchnienia, w ogóle  nie wystąpi! Podobno padły nawet słowa o rozwodzie.

Myślicie, że rozwód Urbańskiej i Józefowicza jest... możliwy?

Janusz Józefowicz liczył, że spektakl "Polita" odniesie ogromny sukces. Dlatego zainwestował w niego 3 miliony złotych! I pewnie nadzieja na sukces kazała mu w okrutny sposób traktować aktorów.

Osoby z ekipy pracującej na sukces spektaklu "Polita" nie wspominają najlepiej przygotowań do przedstawienia. Józefowicz zadręczał ekipę ciągłymi próbami, przed premierą dodawał nowe elementy i był bezwzględny. Jego zachowanie porównywane jest do tresury.

Najodważniejszy (i nie anonimowy!) komentarz na temat przygotowań do "Polity" wypowiedziała Nina Andrycz. Aktorka zdradziła, że Józefowicz kazał Urbańskiej leżeć jak psu u jej stóp.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: