ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy UROCZE zdjęcia Halejcio i Barańskiego z wakacji!

UROCZE zdjęcia Halejcio i Barańskiego z wakacji!

24.07.2016, godz. 09:09
Halejcio i Barański
foto: © AKPA

To jest prawdziwa miłość! Klaudia Barańska i nieco starszy od niej Tomasz Barański uwielbiają chwalić się swoim uczuciem. I nic w tym dziwnego, bo to co przyniósł im los jest wyjątkowe. Spotkali się w programie "Taniec z gwiazdami", ale po jego zakończeniu nie poszli każde w swoją stronę, ale... wybrali wspólną drogę! Teraz spędzają wspólne wakacje. Ich zdjęcia z plaży mówią wszystko - tak wygląda szczęście!

Kto by przypuszczał, że taneczne show połączy parę z parkietu? A jednak! Klaudia Hajelcio chociaż młodsza od Barańskiego - zawróciła mu w głowie! Nie zważając na przeciwności, postanowili być razem. Teraz tworzą szczęśliwą parę, a do tego jedną z najpiękniejszych w polskim showbiznesie. Przez cały rok oboje ciężko pracują, ona jako aktorka, a on jako tancerz. Dlatego na wakacje zasłużyli bez dwóch zdań. Właśnie wybrali się w egzotyczną podróż. W Internecie pojawiło się urocze zdjęcie ze wspólnego urlopu, które na Instagramie pokazała Klaudia. Para nie szczędzi sobie na nim uczuć, a na jednym ze zdjęć swoją miłość wyrazili nie tylko czułymi gestami, ale też... sercem ułożonym z muszelek! Prawda, że wygląda uroczo?

- Cieszymy się ostatnimi chwilami na Gili Air. Jutro czeka nas wyprawa na Lombok! jak Wam mijają wakacje? - podpisała zdjęcie uradowana Klaudia.

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: