ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Victoria's Secret 2016. Kto wystąpi na pokazie najdroższej bielizny?

Victoria's Secret 2016. Kto wystąpi na pokazie najdroższej bielizny?

04.11.2016, godz. 10:42
Victorias Secret 2016 - kto wystąpi
Victoria's Secret to najpopularniejszy pokaz bielizny, któremu towarzyszą występy muzyczne. W tym roku modelką VS po raz kolejny towarzyszyć będzie The Weeknd foto: EAST NEWS

Victoria's Secret 2016, czyli najpopularniejszy pokaz bielizny na świecie, odbędzi się już 30 listopada 2016 roku. Tradycyjnie, modelką towarzyszyć będą występy muzyczne. Jacy artyści wystąpią podczas Victoria's Secret 2016? Na liście same sławy!

Lady Gaga, The Weeknd i Bruno Mars będą muzycznymi gwiazdami Victoria's Secret Fashion Show 2016. To właśnie oni dołączą do Aniołków VS na wybiegu podczas uroczystego pokazu nowej kolekcji bielizny w Paryżu. Kiedy odbędzie się tegoroczny pokaz Victoria's Secret? Data pokazu została wyznaczona na 30 listopada 2016 roku. W trakcie występów na wybiegu zaprezentują się m.in. takie znane modelki jak Adriana Lima, Alessandra Ambrosio i Lily Aldridge. Pokaz będzie można później jak zwykle obejrzeć w całości w internecie. Montaż materiału zajmuje zazwyczaj kilka tygodni, dlatego gotowa relacja z tego wydarzenia powinna być dostępna w sieci w drugiej połowie grudnia. Podczas pokazu Victoria's Secret zostanie zaprezentowany najdroższy na świecie stanik tzw. Fantasy Bra. Zaszczyt zaprezentowania go w tym roku przypadł modelce Jasmine Tookes.

The Weeknd na pokazie Victoria's Secret wystąpi po raz drugi. Autor hitów takich jak The Hills czy Can't Feel My Face uświetlnił swoim występem pokaz w 2015 roku.

ZOBACZ: Biustonosz za 3 miliony dolarów! Oto NIESAMOWITY projekt Victoria's Secret

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: