ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy VIDEOBLOGI SE: Ewa Wąsikowska - Aktor z "Botoksu" obronił kobietę, a Lewandowski zaliczył wpadkę!

VIDEOBLOGI SE: Ewa Wąsikowska - Aktor z "Botoksu" obronił kobietę, a Lewandowski zaliczył wpadkę!

09.08.2017, godz. 09:00
Źródło: Kamil Kacperczyk

Czy w dzisiejszych czasach można jeszcze spotkać rycerskiego mężczyznę? Oczywiście! I nawet show biznes może się takim pochwalić. Kto nim jest?

Piotr Stramowski (29 l.) to ulubiony aktor reżysera Patryka Vegi (40 l.), a prywatnie mąż aktorki Katarzyny Warnke (40 l.). Ostatnio aktor pokazał wszystkim, jak powinien zachować się prawdziwy facet, a skłoniła go do tego dyskusja na temat urody jego żony, która zawiązała się pod plakatem z filmu "Botoks". Warnke opublikowała go na swoim Instagramie, mimo że nie prezentuje się na nim zbyt korzystnie - taką ma tam rolę. Zmęczona, z podkrążonymi oczami wygląda znacznie poważniej niż na swoje 40 lat. Nie trzeba było długo czekać na słowa krytyki ze strony internautów. Wypowiedź jednej z hejterek tak zdenerwowała Stramowskiego, że wdał się z nią w ostrą dyskusję i zadeklarował, że chętnie sam publicznie oceni wygląd kobiety, która obraża jego żonę. Bronił jej długo i zawzięcie. Tak rycersko, że Katarzynie Warnke tylko możemy pozazdrościć takiego męża! To musi być naprawdę wielka miłość.

Liczy się tylko kasa?
Na rycerskiego mężczyznę wygląda również Robert Lewandowski (28 l.) choć ostatnio dostało mu się mocno od dziennikarki Katarzyny Bosackiej (44 l.). Autorka programu "Wiem, co jem" skrytykowała piłkarza za to, że wystąpił w reklamie coli. "Panie Robercie Lewandowski naprawdę wstyd! Jest Pan sportowcem uwielbianym przez miliony Polaków także tych najmłodszych, pana żona jest propagatorką zdrowego jedzenia, a reklamuje pan napój gazowany z kofeiną, ten najbardziej znany na świecie, ten, który jest jedną z przyczyn otyłości. Szkoda, że kasa jednak jest najważniejsza..." - napisała na Facebooku.

W obronę Lewandowskiego wzięła projektantka mody Ewa Minge (50 l.), która stwierdziła, że Bosacka niesłusznie krytykuje piłkarza, bo on przecież reklamuje wersję tego napoju bez cukru, a to jej zdaniem całkowicie go rozgrzesza. Chyba zapomniała o szkodliwości aspartamu dodawanego do coli zero.
A czy ktoś w ogóle pomyślał o tym, że może Robert Lewandowski po prostu lubi ten napój. Wiadomo, że piłkarz stosuje się do zaleń dietetycznych swojej żony Anny Lewandowskiej (28 l.), ale powiedzmy sobie szczerze, jak długo można popijać topinambur wodą, albo wodą z ogórkiem i miętą! A jak tak od czasu do czasu na jego stole obok topinamburu stanie szklaneczka wypełniona colą, życie robi się piękniejsze!

Co to jest sado masaż
Co jeśli cola zaszkodzi naszemu supersportowcowi? Zawsze będzie mógł spróbować wspaniałych, uzdrowicielskich  mocy sado masażu. Co to takiego? Jak sama nazwa wskazuje jest to... masaż w sadzie z wykorzystaniem rosnących tam drzew. Jego technikę zaprezentowała ostatnio w ekskluzywnej sesji zdjęciowej dla "Super Expressu" Agnieszka Orzechowska (34 l.), nazywana kiedyś polską Angeliną Jolie. Jak "to" się robi możecie sprawdzić na se.pl.

Zobacz: Żona Stramowskiego nago na Instagramie! Jej pośladki ofiarą hejtu

Przeczytaj też: Gwiazda TVN krytykuje Lewandowskiego: Wstyd, szkoda że kasa jest najważniejsza

Polecamy: VIDEOBLOGI SE: Ewa Wąsikowska - Miłość gwiazd. Jak ją widzą internauci?

autor: Ewa Wąsikowska-Tomczyńska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: