ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Viola Kołakowska kusi w bikini. Podobna do hollywoodzkiej gwiazdy?

Viola Kołakowska kusi w bikini. Podobna do hollywoodzkiej gwiazdy?

26.06.2017, godz. 11:56
Viola Kołakowska w bikini na Instagramie
Viola Kołakowska chwali się zgrabnym ciałem po ciąży! foto: print screen Instagram

Viola Kołakowska po raz kolejny udowodniła, że nie brakuje jej seksapilu. Aktorka podzieliła się z fanami sesją zdjęciową w bikini. Na fotografiach towarzyszyła jej córka. Internauci zwrócili uwagę na płaski brzuch Violi. Z kolei naszym zdaniem była partnerka Karolaka w opublikowanej sesji przypomina hollywoodzką aktorkę. Którą?

Rostanie Violi Kołakowskiej z Tomaszem Karolakiem zbiegło się w czasie ze wzmożoną aktywnością aktorki na ściankach. Podobną aktywność można zauważyć na jej Instagramie, na którym Viola coraz częściej chwali się seksownymi fotkami. Tak było i tym razem. Aktorka postanowiła przypomnieć sesję zdjęciową dla magazynu Viva sprzed kilku lat. Jest to sesja plażowa, więc i strój musi być odpowiedni. I trzeba przyznać, że Viola Kołakowska w czerwono-białym bikini wyglądała obłędnie. Na zdjęciach towarzyszy jej kilkuletnia córka - Lena. Jak trzeźwo zauważyli fani, na pochwałę zasługuje płaski brzuch aktorki.

- Taka figura po ciąży ... to jest coś Lewandowska i Chodakowska powinny się uczyć - komentuje jedna z internautek.

Którą hollywoodzką aktorkę przypomina nam Viola Kołakowska w sesji zdjęciowej na plaży? Odpowiedź na pytanie znajdziecie na końcu artykułu!

 

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: