ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy The Voice Of Poland 4 - 1 ODCINEK: 1 marca o 20.05 na TVP2 - CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, UCZESTNICY

The Voice Of Poland 4 - 1 ODCINEK: 1 marca o 20.05 na TVP2 - CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, UCZESTNICY

28.02.2014, godz. 14:17
Justyna Steczkowska
foto: instagram

Już 1 marca 2014 odbędzie się premiera programu The Voice of Poland. To czwarta edycja popularnego talent show. Na widzów czeka mnóstwo niespodzianek. Który z uczestników tym razem zachwyci jury? Przekonamy się w sobotę.

Rusza 4 edycja programu The Voice Of Poland. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w sobotę 1 marca o godzinie 20:05.

Jurorzy znowu ruszą w trasę w poszukiwaniu najlepszego głosu w Polsce. W przeciwieństwie do innych talent show jury The Voice Of Poland nie widzą uczestników. Decyzję podejmują tylko na podstawie tego, co usłyszą. Jeżeli czyjś głos im się spodoba, mogą dołączyć go do swojej drużyny.

Zobacz: Kosmetyczne zmiany w programach X FACTOR, THE VOICE OF POLAND i MUST BE THE MUSIC

W tym sezonie nastąpiły pewne zmiany na stanowiskach jurorskich. Edytę Górniak zastąpi Justyna Steczkowska, która sędziowała w 2 edycji programu. Pozostali członkowie jury się nie zmienią. Na fotelach ponownie zasiądą Marek Piekarczyk, Marysia Sadowska oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Aby zwyciężyć, uczestnicy talent show muszą przejść trzy etapy: przesłuchania w ciemno, bitwę oraz występy na żywo. Pierwsze 10 odcinków pokazuje rezultaty przesłuchań i przedstawia kandydatów z całego kraju. W tej edycji poziom będzie bardzo wysoki. Wśród utalentowanych wokalistów zobaczymy m.in. Aleksandrę Węglewicz oraz 17-letnią Katarzynę Sawczuk, która zachwyciła wszystkich jurorów 4 edycji.

Kogo wybrała na swojego trenera? Zobaczymy już w sobotę na TVP2.

Zobacz też: Justyna Steczkowska w "The Voice of Poland": Obiecałam, że wrócę i jestem!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: