ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy THE VOICE OF POLAND 4: Zapis relacji NA ŻYWO na Se.pl.!

THE VOICE OF POLAND 4: Zapis relacji NA ŻYWO na Se.pl.!

01.03.2014, godz. 17:15
the voice of poland, logo
foto: Facebook

THE VOICE OF POLAN odcinek 1 NA ŻYWO - od godziny 20.00 relaja live na SE.pl. Tylko u nas tytuły piosenek, uczestnicy przesłuchań w ciemno, informacja KTO PRZESZEDŁ DALEJ, A KTO ODPADŁ! THE VOICE OF POLAND odcinek 1 - online relacja od godziny 20.00

THE VOICE OF POLAND odcinek 1 NA ŻYWO start o 20.00. Zobacz najnowsze wpisy!

ZAPIS RELACJI 1 ODCINKA 4 EDYCJI SHOW "THE VOICE OF POLAND"! Zobacz co się działo!

Uczestnicy z Mazowsza

Pierwszy uczestnik to 22-letni Michał Kluska: piekarz, który śpiewa w zespole rockowym. Swoim wykonaniem utworu "Hotel California" Eagles odwrócił wszystkie fotele! Pierwszy odwrócił się Marek Piekarczyk, który stwierdził, że interpretacja Michała jest lepsza od ogrinału! I... to Marka wybrał Michał!

http://cdn28.se.smcloud.net/t/photos/277676/voice-of-poland-michal-kluska.jpg

Pierwsza dziewczyna tej edycji to Ania Lenart, skromna 18-latka, która pochodzi z muzykującej rodziny, jej dziadek grał na kościelnych organach! Ania wybrała piosenkę "Sailing" Roda Stewarta i sama sobie do niej przygrywa na gitarze. I to był strzał w dziesiątkę! Znów cztery fotele odwrócone! Zaczyna się targowisko! Marek: "Ja Ci dam dobrą piosenkę, a chłopaki Cię będą demoralizować!". No i chyba będą, bo Ania wybrała Tomsona i Barona!

http://cdn8.se.smcloud.net/t/photos/277674/voice-of-poland-ania-lenart.jpg

A teraz czas na 27-letniego Roberta Protasewicza, perkusisty. Jak "Wild World" śpiewał Cat Stevens wiemy, a teraz wersja Roberta! Niestety, nikt z trenerów się nie odwrócił. A panie żałują, bo Robert to przystojniak!

A teraz 20-letnia Marta Dryl. Na przesłuchania do "The Voice of Poland" przyszła w tajemnicy przed mamą i to dla mamy chce zrobic niespodziankę wystepem. Marta wybrała "Here With Me" z repertuaru Dido. I sukces! Marek i Maria odwrócili się prawie jednocześnie! Marta wybrała... Marię! Dziewczyny ściskają się, widać, że będzie im się dobrze współpracować. A Tomek Kammel...dzwoni do mamy Marty! A to niespodzianka!

http://cdn6.se.smcloud.net/t/photos/277675/voice-of-poland-marta-dryl.jpg

17-letnia Kasia Sawczuk występuje w Teatrze Buffo. Kasia przygotowała piosenkę "Titanium" z repertuaru Davida Guetta. Brawo! Odwróciła się Maria, Justyna, a po chwili Marek i chłopaki z Afromental. Kasia ma głos jak dzwon i... trafia do Justyny!

http://cdn22.se.smcloud.net/t/photos/277677/voice-of-poland-kasia-sawczuk.jpg

A TERAZ CHWILA PRZERWY! A PO NIEJ NOWE EMOCJE I NOWE WSPANIAŁE GŁOSY!

I zaczynamy! A na scenie...Mateusz Ziółko! Zwycięzca 3 edycji programu "The Voice of Poland", który spiewając sprawiał, że kobiety szalały! A wraz z nim John Miles.

Uczestnicy z Lubelszczyzny

Pierwszą przedstawicielką regionu jest Aleksandra Węglewicz, 23-letnia studentka psychologii, której rodzice są lekarzami. Ola śpiewa utwór "Another Day in Paradise" Phila Collinsa. Pierwszy fotel się odwrócił, a na nim... Tomson i Baron! Chłopaki mają nosa, Ola to śliczna dziewczyna. Ale się dzieje! Ola śpiewa wraz z Marią i wybiera... chłopaków!

http://cdn13.se.smcloud.net/t/photos/277694/voice-of-poland-ola-weglewicz.jpg

A teraz niespodzianka. Ktos ukryty za kotara śpiewa "Sway" Michaela Buble. Kim jest ta ukryta osoba? Marek i Maria chcą odkryć te tajemnicę - odwrócili się! A to Piotr Kowalczyk, 18-latek. Swoim głosem Piotr zachwycił także pozostałych trenerów, ale to u Marka chłopak będzie dalej! A Piotr ma głos jak mało kto.

http://cdn16.se.smcloud.net/t/photos/277695/voice-of-poland-piotr-kowalczyk.jpg

I znów kobieta. Tym razem wystapi Ania Deko 22-latka, która wybrała utwór Sylwii Grzeszczak "Małe rzeczy". Niestety, nikt się nie odwrócił! A przecież, to taka ładna piosenka. Szkoda... Na szczęście Ania się nie martwi i nie będzie poddawać. Tak trzymać!

Kolejna uczestniczka to 22-letnia Karolina Rumaczyk, która jest młoda mamą małej Lenki. Co zaśpiewa? karolina wybrała utwór Agnieszki chylińskiej "Drzwi". Czy ta piosenka otworzy jej drzwi do kariery? Brawo! Rzytem na tasmę, w ostatniej chwili przyciski nacisnęły Maria i Justyna. Mimo małych niedociągnięć obie piosenkarki chcą mieć Karolinę w grupie. I już wiemy, Karolina trafia pod skrzydła Justyny Steczkowskiej!

http://cdn15.se.smcloud.net/t/photos/277696/voice-of-poland-karolina-rumaczyk.jpg

A teraz przed nami Michał Chmielewski, który gościł już w programie w 1 edycji. Wtedy nie miał szczęścia, a dziś? Czy wykorzysta drugą szansę? trenerzy nie poznali jego głosu, a Michał przygotował piosenkę "To Be With You" Mr Big i... trenerom się podoba! Ktoś się odwróci? Tak, tak! Baron i Tomson tym razem nie przegapili Michała! Wszyscy witają się jak dobrzy znajomi. Chłopaki chwalą Michała i podkreślają, że teraz śpiewa dużo lepiej!

http://cdn27.se.smcloud.net/t/photos/277697/voice-of-poland-michal-chmielewski.jpg

A teraz czarujący Juan Carlos Cano z Meksyku. Długowłosy przystojniak, który niestety ma żonę! Rock and roll w pełni, Juan śpiewa "Here I Go Again On My Own" WhitheSnake! Marek wstał z fotela, a Juan szaleje! Tego nikt się nie spodziewał! Maria jest zachwycona. Chłopak czaruje... Oj się dzieje! "U mnie będzie fajnie" zachęca zalotnie Justyna. Ale to... Maria wygrywa i Juan trafia do niej!


http://cdn17.se.smcloud.net/t/photos/277699/voice-of-poland-juan-carlos-cano.jpg

I tak wśród pięknych głosów doszliśmy do końca programu "The Voice of Poland". Pierwszy odcinek 4. edycji już za nami! Dziś wystąpili uczestnicy z Mazowsza i Lubelszczyzny. Za tydzien kolejne emocje!


Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: