ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy The Voice of Poland 7. Baron i Tomson zachwyceni występem Tomasza! ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

The Voice of Poland 7. Baron i Tomson zachwyceni występem Tomasza! ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

17.09.2016, godz. 22:31
The Voice of Poland
The Voice of Poland foto: TVP

The Voice of Poland 7. Już niedługo kolejne emocje w programie The Voice of Poland! Kto tym razem podbije serca trenerów: Marysię Sadowską, Natalię Kukulską, Andrzeja Piasecznego oraz Tomsona i Barona z Afromental? Wszystko okaże się już o 20.00! Pamiętajcie, że relacja z programu oczywiście na SE.pl.

The Voice of Poland od samego początku stał się jednym z najbardziej ulubionych show Polaków. Dzięki Marysi Sadowskiej, Natali Kukulskiej, Andrzejowi Piasecznemu oraz Tomsonowi i Baronowi z Afromental, uczestnicy mogą przekonać się, czy faktycznie wielka kariera stoi przed nimi otworem. Kto tym razem podbije serca jurorów? Czy ktoś zachwyci telewidzów? Tego wszystkiego dowiemy się po 20, kiedy rozpocznie się popularny show. Pamiętajcie, że na SE.pl znajdziecie relację na żywo z The Voice of Poland 7. Już teraz gorąco zapraszamy! Do usłyszenia!

Czytaj: The Voice of Poland 7. Odcinek 2. ZNAMY nowych uczestników - podsumowanie

KLIKNIJ F5, ABY ODŚWIEŻYĆ

22.15 To już koniec na dziś! Dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy za tydzień.

22.05 Pora na występ Adama. Wykonuje on piosenkę Gravity. Odwrócili się Tomson i Baron oraz Marysia. Wokalista decyduje się jednak dołączyć do grupy muzyków.

22.00 Na scenie pojawia się Julita. Jak jej występ ocenią jurorzy? Póki co odwraca się Andrzej Piaseczny i to do niej dołącza wokalistka.

21.55 Czas na występ 16-letniego Kamila. Śpiewa on utwór Toma Odella. Niestety, nikt go nie wybiera.

21.50 Pora na występ Tomasza. Niestety nie zdobywa on uznania sędziów.

21.45 Przed publicznością prezentuje się Mateusz. Jak ocenią go jurorzy?

Mateusz decyduje, że będzie się rozwijał w grupie Andrzeja Piasecznego.

21.36 Pora na występ Carolin. Będzie ona śpiewać piosenkę Pink. Niestety, żaden z jurorów się nie odwraca.

21.30 Czas na występ Kuby, który wykonał utwór Mietka Szcześniaka. Dołącza on do drużyny Natalii.

21.17 Witamy po reklamach! W tej części The Voice of Poland wysłuchamy wokalistów z Warmii i Mazur. Jako pierwsza wystąpi Paulina. Wykona ona utwór Bogusława Meca "Jej portret". Decyduje się ona dołączyć do grupy Natalii.

21.05 Czas na krótką przerwę. O 21.15 wracamy z naszą relacją!

20.58 Za nami występ Michała, który bardzo przypadł do gustu Natalii Kukulskiej. Przy okazji wokalista pozwoliła sobie na uczypliwy żart. - Andrzej, Ty podobno dobrze kończysz, dlatego ja zacznę oceniać. Widownia wybuchła śmiechem. Michał dołącza do grupy "Piaska".

20.52 Odwracają się Tomson i Baron. Są oni zachwyceni wykonaniem Oli.

20.50 Pora na wykonanie Oli. Śpiewa ona utwór Amy Winehouse.

20.45 Mateusz dołącza do grupy Andrzeja Piaska.

20.40 Czas na występ Mateusza. Śpiewa on piosenkę Dawida Podsiadło.

20.35 Na scenie pojawia się Kataryna, która pochodzi z Ukrainy. Co ciekawe, dziewczyna sama śpiewa i gra na gitarze. Niestety, nikt się nie odwraca.

20.30 Pora na występ Magdy. Wykonuje ona piosenkę z repertuaru Anny Jantar. Odwracają się Natalia Kukulska oraz Andrzej Piaseczny. - Były bardzo dobre fragmenty, podobało mi się - stwierdził wokalista. Z kolei Natalia Kukulska powiedziała, że wykonanie było nieco zbyt rzewne. Dziewczyna decyduje się przyłączyć do grupy Natalii.

20.25 Artur zdecydował, że dołączy do grupy Marysi.

20.20 Czas na występ Artura, który na co dzień śpiewa na imprezach. Pracuje także lektor w dubbingach. Wykona on piosenkę Andrzeja Zauchy "Jak na lotni".

20.16 Odwrócili się Piasek oraz Marysia, która powiedziała, że Ewelina miała świetny timing. - Zapraszam do mnie, ale czeka Cię dużo pracy - powiedziała jurorka. I to właśnie do drużyny Marysi dołącza dziewczyna.

20.11 Tym razem wysłuchamy uczestników z Katowic. Jako pierwsza zaprezentuje się Ewelina. Jak jej występ ocenią jurorzy?

20.05 Zaczynamy show!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: