ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy The Voice of Poland 7. Walkę na żywo czas zacząć!

The Voice of Poland 7. Walkę na żywo czas zacząć!

03.11.2016, godz. 14:11
The Voice of Poland
The Voice of Poland foto: AKPA

W obchodzonym właśnie roku Henryka Sienkiewicza Telewizja Polska przypomni twórczość tego wielkiego, polskiego pisarza. Już 7 listopada, o godz. 20:30 „Jedynka" zaprosi widzów na „Wielki Test o Sienkiewiczu".

Gwiazdy odcinków na żywo

Oprócz Trenerów i uczestników 7. edycji The Voice of Poland widzowie zobaczą na scenie gości specjalnych – gwiazdy światowego formatu oraz uczestników poprzednich edycji. W pierwszym odcinku na scenie wystąpi Anne Marie – brytyjska piosenkarka i autorka tekstów. Wokalistka zaśpiewa swoją piosenkę Alarm, która ma już prawie 14 milionów wyświetleń na YouTubie i podbija polskie listy przebojów. Ale to nie koniec – widzowie mogą liczyć też na drugi występ specjalny. Na scenę The Voice of Poland powróci Damian Ukeje – zwycięzca pierwszej edycji programu. W trakcie występu zaprezentuje swój autorski materiał.

Basia Kurdej-Szatan nową prowadzącą

Na etapie Przesłuchań w ciemno, Bitew i Nokautu uczestnikom i ich rodzinom towarzyszył duet – Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W odcinkach na żywo dołączy do nich Basia Kurdej-Szatan, która zagrała w wielu popularnych filmach m.in. Ciacho, Wkręceni 2, Dzień dobry kocham Cię czy 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Użyczyła swojego głosu w takich produkcjach jak Czarownica czy Zwierzogród. Na co dzień widzowie mogą ją zobaczyć w uwielbianym przez Polaków serialu M jak Miłość. Barbara Kurdej-Szatan dwa razy – w roku 2015 i 2016 – zdobyła Telekamerę w kategorii Aktorka. Jesienią tego roku była prowadzącą teleturniej Kocham Cię, Polsko czym raz jeszcze skradła serca widzów.

Niezwykle wysoki poziom

W 7. edycji The Voice of Poland o najlepszy głos w Polsce walczy Natalia Kukulska, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz duet Tomson i Baron. Wszyscy Trenerzy zgodnie przyznają, że jest z edycji na edycję poziom wokalny programu rośnie. W tej edycji każdy z Trenerów mógł wziąć pod swoje skrzydła aż 13 uczestników. Dlatego też na etapie Bitew w każdej drużynie pojawiło się przynajmniej jedno trio. Kolejną nowością w programie były tzw. gorące krzesła. „Skradziony" uczestnik siadał na jednym z nich, które sprawiało, że jeśli jeden z Trenerów zdecyduje się ukraść kolejną osobę poprzednik zwalnia mu miejsce i odpada. Krzesła towarzyszyły uczestnikom także w trakcie odcinka Nokaut. W każdej drużynie, po etapie Bitew, znalazło się 7. osób. Trenerzy sadzali swoich zawodników, których chcą zabrać dalej ze sobą na gorącym krześle, ale znów – jeśli kolejna osoba bardziej im się spodobała to ta poprzednia wracała do domu. Do odcinków Live dostało się 4 zawodników z każdej drużyny. Maria Sadowska pokieruje Kasią Góras, Mateuszem Guzowskim, Eweliną Przybyłą i Agą Damrych. Andrzej Piaseczny stoczy walkę o zwycięstwo w drużynie z Łukaszem Bąkowskim, Samim Harbem, Anią Waszkiewicz i Mateuszem Grędzińskim. Tomson i Baron poszukają najlepszego głosu w Polsce, wybierając spośród Marceliny Mróz, Filipa Lato, Tomasza Trzeszczyńskiego i Weronika Curyło. Natalia Kukulska swoje pierwsze odcinki na żywo przeżyje z Anią Karwan, Damianem Rybickim, Patrykiem Wasilewskim i Olgą Barej.

Już w pierwszym odcinku z każdej drużyny odpadnie jedno z nich. Przed Trenerami i widzami bardzo trudne decyzje.

The Voice of Poland na antenie telewizyjnej Dwójki w każdą sobotę, o godz. 20:05!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: