ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy The Voice of Poland. Niezwykłe POŻEGNANIE Kasi Markiewicz. Posłuchaj fragmentu KONCERTU SPECJALNEGO [WIDEO]

The Voice of Poland. Niezwykłe POŻEGNANIE Kasi Markiewicz. Posłuchaj fragmentu KONCERTU SPECJALNEGO [WIDEO]

03.04.2014, godz. 14:02
Dorota Osińska
foto: The Voice of Poland

To miał być koncert dla wszystkich osób zmagających się z nowotworem. A Kasia Markiewicz miała być na nim specjalnym gościem. Niestety, była już zbyt chora, żeby wziąć udział w nagraniu, a cztery dni później przegrała walkę z rakiem i odeszła. Teraz koncert stał się muzycznym pożegnaniem. Posłuchajcie jak pięknie uczestnicy 2. i 3. edycji "The Voice of Poland" zaśpiewali dla Kasi Markiewicz.

Kasia zmagała się z nowotworem niespełna dwa lata. Przyszła do "The Voice of Poland", bo wiedziała, że nie ma już dużo czasu na spełnianie swoich marzeń. Wszystkie możliwe metody leczenia zawiodły, a chemioterapia nie zadziałała. Dlatego postanowiła zrobić to, na co nigdy wcześniej nie miała odwagi.

Swoim wykonaniem piosenki "Dreamer" wzruszyła Justynę Steczkowską i trafiła do jej drużyny. Wtedy wszyscy dowiedzieli się, dlaczego Kasia jest na castingu.

Producenci programu wpadli na pomysł, żeby dla Kasi, innych osób zmagających się z nowotworem i ich najbliższych zorganizować specjalny koncert.

- Staramy się tworzyć nastrój refleksji i zadumy nad problemem, który dotyczy większości z nas bezpośrednio, bądź dotyka kręgu najbliższej rodziny lub przyjaciół - zapowiada TVP.

Koncert zaczyna trenerka Kasi Markiewicz, Justyna Steczkowska, w duecie z Michałem Sobierajskim w piosence "Wracam o domu". Na scenie zaśpiewają też dobrze znani uczestnicy 2. i 3. edycji "The Voice of Poland".

Emisja koncertu specjalnego dla Kasi Markiewicz w niedzielę, 6 kwietnia, o godzinie 20.05 na antenie TVP2.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: