ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy The Voice of Poland: rusza CASTING w internecie. JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

The Voice of Poland: rusza CASTING w internecie. JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

11.07.2011, godz. 10:18
The Voice
foto:

14 lipca TVP2 rozpoczyna internetowy casting do nowego muzycznego show "The Voice of Poland". Tego dnia na stronie voice.tvp.pl pojawi się aplikacja, pozwalająca na  nagranie swojego wykonania dowolnego utworu.

Jak informuje serwis Wirtualne Media, TVP2 rozpoczyna casting do show "The Voice of Poland". Od 14 lipca na stronie voice.tvp.pl będzie umieszczona aplikacja, pozwalająca na kilkukrotne nagranie swojego wykonania dowolnego utworu. Powiązany z nią system Score oceni automatycznie występ i zdecyduje, czy zakwalifikować kandydata do udziału w antenowych castingach do programu. Score przyznawać będzie punkty m.in. za czystość wykonania, utrzymanie tonacji, energię, barwę głosu, ekspresję.

W drugim etapie tzw. "Przesłuchaniach w ciemno" weźmie udział 150 osób. Podczas nich czworo jurorów, siedząc tyłem do sceny, nie zobaczy śpiewającego uczestnika, dopóki nie zdecydują się oni na to, by zostać jego trenerami. Każdy z trenerów będzie mógł wybrać po 12 uczestników.

Patrz też: TRZY SHOW w jeden wieczór: The Voice, Mam Talent, Must Be The Music jesienią w soboty w telewizji

Następnie w "Bitwie" członkowie tych samych drużyn rywalizować będą ze sobą śpiewając ten sam utwór. Po tym etapie każdy z trenerów będzie mógł zostawić sobie pięciu wykonawców.

Wybrane w ten sposób 20 osób wystąpi w odcinkach na żywo, gdzie o ich losie obok jurorów będą decydować widzowie w głosowaniu sms-owym.

Do finału przejdzie czterech wykonawców, po jednym z każdej z drużyn, a widzowie wybiorą zwycięzcę. Otrzyma on kontrakt płytowy z wytwórnią Universal.

"The Voice of Poland" pojawi się na antenie TVP2 jesienią. Pierwszy odcinek widzowie zobaczą w sobotę 3 września o godz 20.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: