ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy The Voice of Poland. TVP 2 pokaże koncert dla zmarłej na raka Kasi Markiewicz

The Voice of Poland. TVP 2 pokaże koncert dla zmarłej na raka Kasi Markiewicz

25.03.2014, godz. 14:20
Kasia Markiewicz
foto: voiceofpoland.tvp.pl

Przyszła do "The Voice of Poland", żeby spełniać swoje marzenia. I udało jej się! Ale w walce z rakiem Kasia Markiewicz była bezsilna. Zmarła 23 marca. W sercach jurorów zostanie na zawsze i specjalnie dla niej gwiazdy programu zaśpiewały w niezwykłym koncercie.

Kasia Markiewicz o tym, że ma raka szyjki macicy dowiedziała się w grudniu 2012 roku. Od tamtej pory przeszła cztery chemie i żadna nie przyniosła spodziewanych rezultatów. Wtedy Kasia wiedziała, że nie zostało jej już wiele czasu i postanowiła poświęcić go na spełnianie marzeń. Jednym z nich był udział w "The Voice of Poland". Jej wzruszające wykonanie "Dreamer" poruszyło Justynę Steczkowską. - Tu zadziałało coś magicznego - tłumaczyła piosenkarka. Wtedy Kasia zdradziła, że walczy z nowotworem.

Koncert dla Kasi 6 kwietnia

Jeszcze za jej życia producenci "The Voice of Poland" zdecydowali uhonorować jej wielką odwagę i niezwykłą postawę, organizując koncert charytatywny. Na scenie pojawili się między innymi Mateusz Ziółko, Ernest Staniaszek, Natalia Nykiel, Dorota Osińska czy Michał Sobierajski i oczywiście wszyscy jurorzy.  38-letnia Kasia nie miała już tylu sił, żeby być razem z nimi. Odeszła 23 marca.

Koncert dla Kasi Markiewicz TVP 2 pokaże 6 kwietnia o godz. 20.00.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: