ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy The Wall - odpowiedź TVP na Milionerów? Nowy teleturniej w TVP 1

The Wall - odpowiedź TVP na Milionerów? Nowy teleturniej w TVP 1

07.08.2017, godz. 12:05
The Wall. Wygraj marzenia
foto: PrintScreen YouTube

Wśród nowych programów TVP, które zobaczymy tej jesieni znajdziemy teleturniej "The Wall. Wygraj marzenia". To odpowiedź TVP na Milionerów emitowanych w TVN?

Nowością programową w jesiennej ramówce TVP będzie program "The Wall. Wygraj marzenia". Jest to teleturniej, w którym będzie można wygrać milion złotych. Pierwsze nagrania do teleturnieju wystartują w Warszawie na przełomie lipca i sierpnia. Według wstępnych informacji program będzie emitowany co tydzień w każdy piątek. Na razie nie wiadomo, kto poprowadzi polską edycję "The Wall. Wygraj marzenia".

The Wall. Wygraj marzenia - zasady show

Na czym polega gra w teleturnieju "The Wall"? W programie kluczową rolę odgrywa wysoka na cztery piętra ściana u spodu której znajduje się 15 kieszeni - każda z określoną kwotą – od jednego do 100 tys. złotych. Po każdym pytaniu, ze szczytu labiryntu spada kula, która odbija się od gęsto rozmieszczonych kołków. Te w nieprzewidywalny sposób zmieniają trajektorię kuli tak, że do ostatniego momentu nie wiadomo, w którą z 15 kieszeni otworów kula wpadnie i jaką wskaże kwotę. Jeśli uczestnik prawidłowo odpowiedział na wcześniej zadane pytanie, kwota wskazana przez kulę wlicza się do puli wygranych pieniędzy, jeśli wcześniej podał złą odpowiedź, kwota ta jest odliczana od dotychczasowej wygranej uczestnika.

Na Wspólnej, odcinek 2520: Erotyczna wpadka Włodka przed Milionerami - ZWIASTUN

Milionerzy - czy będzie druga edycja show? Przesądziły wyniki oglądalności

Milionerzy. Żenujące pytanie o... D*PĘ! To już przesada?

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: