ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Węglarczyk upokorzył Kingę Rusin w Milionerach

Węglarczyk upokorzył Kingę Rusin w Milionerach

11.04.2017, godz. 12:48
Kinga Rusin, Piotr Kraśko
foto: © AKPA

W świątecznym wydaniu Milionerów o główną wygraną zawalczy m.in. Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Para prezenterów będzie miała problem z odpowiedzią na jedno z pytań. Wykonają telefon do przyjaciela, którym jest Bartek Węglarczyk. Problem w tym, że zamiast pomocy zostaną... wyśmiani!

Kinga Rusin zostanie ośmieszona w świątecznym odcinku Milionerów? Zamieszczony przez Piotra Kraśko na Instagramie film wskazuje na to, że tak! Przypomnijmy, że para prezenterów Dzień dobry TVN wystąpi w świątecznym wydaniu Milionerów, z którego dochody zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Zasady wielkanocnego wydania Milionerów nie ulegną zmianie. Jedyną modyfikacją wydania specjalnego jest to, że o główną nagrodą powalczą gwiazdy.

Kinga Rusin upokorzona przez Węglarczyka

Na pewnym etapie gry Kinga skorzystała z koła ratunkowego i zadzwoniła do przyjaciela, czyli Bartka Węglarczyka. Ten zamiast pomóc... przeszkodził i ośmieszył dziennikarkę. Gdy Rusin przeczytała pytanie, ten się ucieszył: Ok, to jest akurat proste pytanie. To jest... - i w tym momencie skończył się czas i uczestnicy nie poznali odpowiedzi.

- Co? Nie no, żartujesz - mówiła zszokowana Kinga. - A nie mógł odpowiedzieć, musiał mówić, że to proste pytanie, żeby nas ośmieszyć i poniżyć?

- To są chwile, dla których telewizja wygrywa z internetem - tłumaczył jej Kraśko. Przeszliśmy do historii. Jeszcze nikt w "Milionerach" nie rozegrał tak telefonu do przyjaciela.

Jak brzmiało pytanie, przy którym Kinga Rusin potrzebowała pomocy Bartosza Węglarczyka? Posłuchajcie sami:

Najdroższe 30 sekund w moim życiu!!!

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko) 10 Kwi, 2017 o 9:05 PDT


Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: